AccessTr.neT

Tam Versiyon: Sorguda formullu satır
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar merhaba ;
Formumda yaptığım formüllü hücreyi Sorgulara taşıdığımda değer boş gözüküyor.Nasıl bir işlem yapacağımı bilemiyorum.Konu başlıklarına baktım göremedim galiba .Tşkr.
Sn by body1 örneklerimizi winzip, rar vs ile sıkıptırıp ekleyelim. İstediğiniz ekteki gibi bir şey mi? Saygılar...
Hocam yardımlarınızdan dolayı Tşkr.İstediğim buydu.Birde şu konuda yardımlarınızı alabilirmiyim.Site içinde sorgularda kullanılmak için yazılacak formüllerin bir linki varmı acaba.Ellerinize sağlık.
Arkadaşlar tekrardan merhaba ; Access 2003 içindeki hazır stok takip dosyasının üzerinde birazcık oynamalar yapıp , güzel bir envanter malzeme takip formu haline getirdim.Fakat yapamadığım , sorgu oluşturduğumda kalan bakiyeyi boş olarak görüyorum.Nasıl bir adım uygulamam gerektiği konusunda yardımcı olabilirmisiniz.Tşkr.
Sn by body1 sorgunuzu da ekleseydiniz bakabilirdik. Saygılar...
Hocam Merhaba , benim yapmak istediğim sorgulardaki ( sorgu 1 sorgusu )' na bir hücre daha ekleyip formdaki o ay bazındaki kalan bakiyeyi görmek istiyorum.Böyle bir işlem yapmak mümkünmü acaba.Tşkr.
Sayfalar: 1 2 3