AccessTr.neT

Tam Versiyon: parametre çalıştırma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
herkese iyi geceler.
1 tane tablom var bu tabloda 3 tane faaliyet var evet hayırlı olarak ve faalilyetlerin tarih alanı mevcut. tarihe parametre uygulayarak girilen tarihte kimler faaliyete katılmş onu belirlemem gerekiyor. ama 3 tane durum olduğu için yapamıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.
Sn barts, aramıza hoş geldiniz. Sorununuzla daha hızlı ilgilenilmesini istiyorsanız lütfen 2003 formatında ekleyiniz.
ekledim Sn ercansahin daha doğrusu güncelledim mesajımı yardımınızı bekliyorum..
Sn barts, örnekteki sorguyu inceleyiniz lütfen..
İlk tarih ve Son tarih parametrelerine Tarihi 01.01.2010 veya 1/1 formatında giriniz..
öncelikle teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. fakat örnekte sorun var bende Sql kodlarını tam bilmiyorum. benim girdiğim tarihler arasında bir sonuç çıkmıyor şubatla mart arası bir tarih giriyorum sonuçlarda nisanda görünüyor.
Haklısınız, gözümden kaçmış.. faaliyet Sorgu esas adlı sorguyu inceleyiniz ve geri dönüş yapınız. Malum çok geç oldu. Img-grin
Sayfalar: 1 2