AccessTr.neT

Tam Versiyon: ürün ağacı ürün kodu kaydetmeme sorunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar günaydın. ufak bi ürün ağacı programı geliştirmeye çalışıyorum. sitedeki örnekleri inceledim. örneklerden yola çıkarak bişeyler yaptım fakat bir noktada takıldım. programda recete giris formunda ürünleri girip hammaddeleri seçiyorum fakat receter tablosunda kod kısmı boş kalıyor.yani ürün kodlarını receteler tabloma yazdıramadım. şimdiden teşekkürler yardımlarınıza.
Sn larion alt form bağlarken ürün adı yerine KOD alanlarını bağlayınız. Saygılar...
hocam peki urun adını nasıl receteler tablosuna nasıl yazdırırım?bununla ilgili ne tavsiye edersiniz. yada receteler tablosundan ürün adını kaldırayım mı?
Alt formun kaynak kısmında ürün adı göterilmiş. tek yapman gereken alt formda bir metin kutusu oluşturup kutuyu bu alana bağlaman.
son dediğinizide yaptım fakat receteler tablosuna ürün adını yazdıramadım. dediğin gibi bir metin kutusu oluşturdum orad ürün adın gösteriyor ama receteler tablosuna yazdıramadım.
Bu alanıda alt ve üst alanları bapla yerine yazmalısın
Ayrıca reçeteler bölümüne ürün adını kaydetmeniz gereksiz.
bu tabloya ürün kodunu girmeniz yeterli
Sayfalar: 1 2