AccessTr.neT

Tam Versiyon: Excel Çalışma Sayfasındaki Resimi Çağırmak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Excel çalışma sayfasındaki resimi çağırmak

Link:
http://www.4shared.com/file/196837994/50...simi_.html
Sn oğulcan, paylaştığınız için teşekkürler, sayenizde excelin derinliklerinede ineceğiz sanırım. Saygılarımla..
sn:ogulcan istedigim formata cok yaklastınız ellerınıze saglık ancak bir kac sorum olcak izninizle
1-nasıl bir formül kurcam
2-bi makro gördüm bunsuz olmuyormu veya her acılısta makroları etkinlestirsinmi sorusunu sordurmamanın bı yolu varmı
ilgileriniz icin cok tesekkurler
(15/01/2010, 11:53)selsi yazdı: [ -> ]sn:ogulcan istedigim formata cok yaklastınız ellerınıze saglık ancak bir kac sorum olcak izninizle
1-nasıl bir formül kurcam
2-bi makro gördüm bunsuz olmuyormu veya her acılısta makroları etkinlestirsinmi sorusunu sordurmamanın bı yolu varmı
ilgileriniz icin cok tesekkurler

Eklentileri yaparken açıklamalarını yapmalısınız dememin sebebi bu idi.
Ben bır personel ızın tablosu hazırlamak ıstıyorum excelde fakat ızınlı odugu günler reklerle ıfade etmek ıstıyorum:yanı hasta oldugu günler ıcın mavı ; izinlı olgugu günler ıcı sarı ; ve yarım gün ızın almıssa bunun ıcınde kırmızı yapmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım
saygılarımla

MESUT COLAK
Yazı puntosu ve soru sorduğun yer olarak uyarılacaksınız.

Herkes uyurken altta ki sayfayı al ve incele.Sonrada sessizce Excel bölümlerini inceleyiniz.

Kitap2.rar
Sayfalar: 1 2