AccessTr.neT

Tam Versiyon: Raporlama
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
sayın hocalarım.ekte gönderdiğim çalışmada numune kayıt formunda buluna rapor önizleme butonuna basılınca sadece aktif olan rapor numaralı formun sonuçlarını rapora aktarmak istiyorum ancak bir türlü beceremedim.yardımcı olunursa sevinirim.saygılar iyi çalışmalar.
Sn Hnakıs istediğiniz ektedir. Saygılar...
sayın benremix gönderdiğiniz örneği imceledim ama olmamış.her rapor 3 sayfa olmalı.ayrıca rapor nosuna göre çıkmalı.yani her rapor numaralı rapor 3 sayfa olmalı.
sayın benremix,sorunu kendim çözdüm.teşekkürler.iyi çalışmalar
(09/11/2009, 14:30)hnakis yazdı: [ -> ]sayın benremix gönderdiğiniz örneği imceledim ama olmamış.her rapor 3 sayfa olmalı.ayrıca rapor nosuna göre çıkmalı.yani her rapor numaralı rapor 3 sayfa olmalı.
sayın benremix,sorunu kendim çözdüm.teşekkürler.iyi çalışmalar

Sn hnakıs ; Bu şekilde cevap yazarsanız bir daha zor cevap alırsınız. Ben sadece raporun neyse onu görmeni sağladım. Aklından geçeni bilemem ki 3 sayfa olacağını kuşlar söylemedi bana. Saygılar...
sayın benremix beni yanlış anlamışsınız.kabalık olarak algıladıysanız özüğr dilerim.Ozur
Sn hnakıs istediğiniz gibi olmuş mu bir bakın... Kendi çözümünüz farklıysa ekleyin ki başkaları da faydalansın...Saygılar...
Sayfalar: 1 2