AccessTr.neT

Tam Versiyon: Outlook express de silinen klasör kurtarılabilir mi?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Sn Üstadlar outlookexpress te yanlışlıkla yerel klasörün birini sildim geri getirebilirmiyim? Şimdiden teşekkürler. Saygılar...
Sn Üsdatlar silinen dosyaları buldum fakat bak uzantılı açamıyorum ne ile açmalıyım veya geri nasıl yüklerim? Saygılar...
Öncelikle "Silinmiş Öğeler" kısmında durmadığına emin misiniz?

Outlook Express "bak" uzantılı dosyaları sıkıştırma (compact) esnasında kullanır,
siz böyle bir işlem yaparken mi sorun oldu?

Outlook Express'de istediğiniz klasörü tekrar açın, açılan klasörün üstünde iken sağ tuşla hangi klasörde hangi isimle saklandığını görebilirsiniz.
Bu ismi saklayın. Outlook Express'i kapatıp, sakladığınız dosyayı silin ve "Bak" uzantılı dosyanın ismini
bu sildiğiniz dosyanın ismiyle (sakladığınız dosya ismi) değiştirin. (uzantıyı dbx yapmayı unutmayın)

Outlook Express'i tekrar açtığınızda geri gelmiş olması gerekir.
Sn Seruz Hocam iyi günler outlook expresste yanlışlıkla yerel klasörlerin altındaki bir klasörü sildim. Dolayısıyla ilgili klasöre gidip sağ tıklayamıyorum. Bak uzanyılı dosyayı bu dosyaların kaydedildiği yerde bulunuyor. Sıkıştırma işlemini zaman zaman outlook kendi yapıyor. Silinmeyen dosyaların uzantısı dbx silinenler bak uzantılı.. Şimdi ne yapabilirim ? Saygılar..
Arkadaşlar dbx ve bak dosyalarını açmak için hangi programlar gerekli? Saygılar..
Alıntı:Dolayısıyla ilgili klasöre gidip sağ tıklayamıyorum

Ben Yerel Klasörler altında yeni bir klasör açın demek istemiştim.
Açtığınız bu yeni klasörün üstünde sağ tuş özelliklere basın.
Alıntı:Outlook Express'de istediğiniz klasörü tekrar açın

Sonuç itibariyle Outlook Express'i bu şekilde kandırmaya çalışıyoruz.
Outlook Express'te kullanılmakta olan bir dbx dosyasını,
OE kapalı iken değiştirebilirsiniz. OE açıldığında yenisini kullanacaktır.

Gerekirse "Bak" dosyalarının uzantılarını da "DBX" olarak değiştirip kullanabilirsiniz.
Sn Seruz Hocam ; Bak uzantılı dosyaları nasıl dbx yapabilirim.
Sayfalar: 1 2