AccessTr.neT

Tam Versiyon: Açamadığım Linkler
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayın site yöneticileri,

sitede bulunan "Özel Üye-Destek-Yönetici Mesajı--Örnekle..." başlıklı konuyu göremememin sebebi nedir, teşekkür ederim.
sn accessdelisi, konu başlığından da anlaşılacağı üzere konu sadece özel üye ve yönetim için açıldı.
Siz konu açınca farkedip konu başlığını Özel Üye ve Yönetici Mesajı olarak düzelttim.
Konunun başlığını nasıl gördünüz, onu anlayamadım?
Sn Mehmet Hocam Günaydın; Evet ben de sizin gibi şaşırdım. Ayrıca ziyaretçi de deneme mesajı gönderebilmiş.. Bu işte bir gariplik var gibi... Saygılar...
Herhangi bir gariplik yok,

Ziyaretçiler ve Aktivasyon bekleyenler Test Alanı'nı görür ve cevap yazabilir, Konu açabilir.

Üyeler ise Özel Üye Bölümünü görebilir fakat konuları göremezler, konu açamazlar.

Ziyaretçi Sorunları ve Test Alanı'na ziyaretçiler üyelik ile ilgili soruları, aktivasyon bekleyenler ise aktivasyon işlemleri ile ilgili sorularını yazabilmeleri için sadece bu bölüme konu açıp cevap yazabilirler.

Bazen bu tür sorunlar ile ilgili İletişim maili gönderiliyor, mailleri zamanında okuyamadığım için çok geç cevap veriyorum.

Bu şekilde sorularını yazıp anında cevap alabilirler.
Sn Ozan Bey daha önce ziyaretçi mesajı görmediğim için böyle düşündüm. Tabiki iyi düşünmüşsünüz.. Saygılar...