AccessTr.neT

Tam Versiyon: Panoramik Fotoğraf Gösterme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
peki bu ne işe yarayacak kardeşim diyenler olabilir şu anda benim aklıma hemen emlak çılar geldi düşünsenize satacağı evin panoramik fotoğrafını çekti ve müşteri geldiğinde bak kardeşim şu evin manzarası bu şu odasının içi buda mutfağın içi değiğinde şunun bir de mutfak dolabını görelim dediğindee tut döndür mutfak dolabı gelsin yada

yada adam catering işi yapıyordur daha önce yaptığı organizasyonların panoramik fotoğraflarını gösterir ne bileyim gerisi sizin hayal gücünüz

şimdi bir kaç kişinin yazının sonuna gelmeden ya kardeşim biz panoramik fotoğrafı nasıl çekeceğiz

örnekteki fotoğrafları ben bunda 3 sene önce alınmış kodak c653 gibi kıytırık bir makine ile çektim onun gibi kömürle çalışan bir makinede panoramik fotoğraf çekme özelliği varsa siz yeni çıkanların neler yapabileceğini düşünün hem benimki 3 kare çekiyor yenilerde belki çekilecek alaana göre kare sayısını belirleyebiliyorsunuzdur. bilmiyorum benim olmadığı için
örnekteki activex kendi yükleniyor sadece siz aynı klasörde tutun yeter
Hocam süpersin, emeğine sağlık.
Hocam tüm örneklerin için teşekkürler,ben bu örneğini çalıştıramadım Img-grin
ne arıza verdiğini söylersen yardımcı olabilirim
hocam nesne yok diyor resmi gösterip ekle diyorum aşağıdaki hata çıkıyor Img-grin
shift ile açıp activex i kendiniz ekleyin
fakat önce active x i sistem32 içine atın sonra ekleyin
hala çalışmazsa çalıştırda şunu ok leyin

regsvr32.exe PanoramicX.ocx

çalıştırdan