AccessTr.neT

Tam Versiyon: 2 ayrı liste kutusundan seçim yaparak yeni liste kutusu oluşturmak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
İyi Akşamlar

Veri tabanının şu an ki halinde Üniversiteler listesinden seçilen üniversitelerde olan bölümler, Bölümler listesinde gösteriliyor.

Ama ben Bölümler listesinde, Alanlar listesinden hangi alanı seçtiysem sadece o alandaki bölümlerin açılmasını istiyorum.

Yani mesela atılım üniversitesindeki ve bahçeşehir üniversitesindeki SAYISAL bölümleri, Bölümler listesinde görmek istiyorum.

Bunu yapabilmek için çok fazla uğraştım çok örnekler inceledim ama beceremedim.

Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
Sayın Lawish
sanırım kefken61 ile aynı sınıftasınız
https://accesstr.net/konu-kontenjani-bos-olanlar.html adresinde benim yardımcı olduğum örnek size birebir uyar
Sayın adnanyurdakul

kafkef61 ile aynı sınıfta değilim. Bu benim projemin sadece başlangıç kısmı.
Ben arkasında çok amaçlı karar verme sistemlerinden bir tanesinin çalışacağı bir tercih robotu yapmaya çalışıyorum. Bu sadece verileri süzeceğim kısım. Fakat veritabanı hakkında çok yetersizim. Bu yaptığım kadarını hep accesstr deki örnekleri inceleyerek yaptım. kafkef61 in sorduğu sorularıda özellikle inceledim benim sorularıma benzediği için.
Ama sorduğum soruya uygun bi örnek göremedim. Gördüysemde bilgi eksikliğimden anlayamamış olabilirim.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
birden fazla üniversite seçilebilcek mi
yoksa her defasında tek üniversite mi seçilecek
Birden fazla üniversite seçebilmek istiyorum.
Sayın Lawish
sanırım istediğiniz böyle bir şey
iyi çalışmalar:
Sayfalar: 1 2