AccessTr.neT

Tam Versiyon: Veritabanını nasıl gizlerim;?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
S.a arkadaşlar veritabanı penceresini nasıl gizlerim?İkidebir açılıp karşıma gelmesi gıcık ediyor beni yardım edermisiniz...
Merhaba,
access 2007 değilse başlangıç ayarlarından nesleri gizleyebilirsiniz.
kullandığınız hangi sürüm?
eğer genel gizleme ise, aşağıda tdsharun arkadaşımızın belirttiği adresten yapabilirsiniz.
Forumda arama yapmayı deneseydiniz zaten sorunuzun cevabını rahatlıkla bulabilirdiniz.

Arama kutusuna Gizle yazmanız yeterliydi: https://accesstr.net/konu-access-pencere...ight=Gizle

Eğer arama yapmış olsaydınız onlarca örnekten bir tanesi olan ve site adminimizin açıklamalarla anlattığı şu konuyu da bulabilirdiniz: Access Penceresini Gizleme

Hatta Forum Kurallarını okumuş olsaydınız, böyle bir konu bile açmazdınız... Lütfen Forum Kurallarını okuyun...

Kolay gelsin...
Sağol hocam bilgiler için.Ben Veri tabanı penceresini ortadan kaldırmak istiyorum.Hiçbir yerde görünmesin istiyorum sadece açtığımda geçiş panosu gelsin.mümkün mü bu?
Size verdiğim link zaten bunu anlatıyor. Ayrıca size arama sonuçlarını da verdim. Biraz okumanız yeterli...
hocam burda bi formül kullanmış onu modüle mi yazacam dediği şeyi anlamadım ben :S .Diğeri üsttekini yazdımda bunu nereye yazacam bilemedim
Başlangıçta ilk açılan formun "Yüklendiğinde" olayına

Kod:

fSetAccessWindow (SW_HIDE)yazın
Sayfalar: 1 2