AccessTr.neT

Tam Versiyon: print ve data girişi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba Arkadaşlar,

Acceess konusunda çok tecrübem olmasada bir şeyler yazmaya çalışıyorum. Bazı konularda takıldığım oluyor. Bu konu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim. Yaptığım programda PersonelTbl formda alt form mevcut, bu alt formda bulunan verilerin sadece seçili olanını butona basarak izin raporunda ön izleme yapıp yazdırmak istiyorum. İkinci sorum olarak alt formda bulunan izin süresi sütünunda izin başlangıç ve izin bitiş tarihi saat dahil otomatik kendi hesaplasın. üçüncü sorum PersonelTbl formda açılır menülere veri girildiğinde o veri yoksa uyarı verip giriş işlemi yapıyor fakat "bağlı olduğu yönetici" kısmında hata alıyorum sanırım zorunlu giriş alanlarından kaynaklanıyor. Şimdiden teşekkür.
sanırım sen böyle birşey yapmak istiyorsun,incele ve kendine uyarla,bunu arşivimde buldum
(06/04/2009, 21:24)C*E*L*O*Y*C*E yazdı: [ -> ]sanırım sen böyle birşey yapmak istiyorsun,incele ve kendine uyarla,bunu arşivimde buldum

Başlangıç için güzel uygulama; ama kafamda tasarladığım gibi değil. Çok teşekkür ederim. Arşivime ekledim Img-grin
Kod:
kafamda tasarladığım gibi değil

bizim amacımız kafanızda tasarladığınızı değil, kafanızda tasarlayamadığınıza yardımcı olmak. Ayrıca lütfen konu başlığını değiştiriniz.
(07/04/2009, 09:34)sledgeab yazdı: [ -> ]
Kod:
kafamda tasarladığım gibi değil

bizim amacımız kafanızda tasarladığınızı değil, kafanızda tasarlayamadığınıza yardımcı olmak. Ayrıca lütfen konu başlığını değiştiriniz.

Yardımınız için teşekkür ederim.
Konu başlığı sizin için uygun mudur.
1. sorun için aşağıdaki linki incele
https://accesstr.net/-formdaki-rapor-but...t-401.html
2. sorun için celoy hocanın eklediği örnekteki izinliler formu, izinli bilgileri sekmesindeki hesaplamalar.
3. sorunu malesef anlayamadım.
Sayfalar: 1 2