AccessTr.neT

Tam Versiyon: basit market veri tabanı accesste yapılmış
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Img-cray nolur çok zordurumdayım ben çok profesyonel olmayan basit bir accesste yapılmış market veri tabanı arıyorm ilgilenirseniz çooook sevinirim
Sn:0zNuR buradaki örneği inceleyiniz.
Market Programı
Sayın OzNuR, şu konuda da zor durumdaymışmışsınız galiba:

banka veritabanı

Ama ne hikmetse 1 haftadır o konuya bir örnek eklememişsiniz...

Şimdi yine bir soru sormuşsunuz ancak sormuş olduğunuz konuyla ilgili forumumuzdaki örnekleri hiç incelememişsiniz bile...

Ve yine en ufak bir örnek yok... Img-grin

Sizce bu market programı bu kadar basit mi?

Bu kadar basit bişey olmuş olsaydı buraya sorma ihtiyacı duyar mıydınız?

Bunun zorluğunu göz önünde bulundurarak bize de anlayış gösterin. Kimse sizin için sıfırdan bir veritabanı yapmaz, yapamaz... Herkesin vakti sınırlı. Herkes kendine vakit ayırmak istiyor. Bunun için sizin biraz emek vermeniz ve en azından bir veritabanı yaratmanız gerekiyor.

Forumumuzda konuyla ilgili örnekleri inceleyin... Sizin için bir başlangıç noktası olur.

Ve lütfen, bundan sonra bu şekilde konu açmayın. Açacağınız konuların içi dolu olsun. Ne istediğinizi en ince ayrıntısına kadar anlatan içerikte bir soru olsun... Ve mümkünse (çok önemli çünkü) örnek olsun...

Kolay gelsin...
Evet Sn. 0zNuR Burada Sn. tdsharun hocama katılıyorum siz önce ilk adımı atın bizde elimizden geldiğince size yardımcı oluruz.
merhaba arkadaşlar ben boyle bir konu yazmadım arkadaşım benim üyeliğinde yazmış çok ugraşmış üye olmamış bende bende kullanıcı adımı şifremi vermek zorunda kaldım bilmiyorum o arkadaşım sanırım biraz veritabanıyla ilgilenmıyo ben demiştim sen bişey ortaya koy takıldıgın yerleri sor dedim ama oda sizin yapmanzı beklemiş :d yanı saçma biraz neyse kusura bakmayın ben zaten hazırlıksız konu fln oyle acmıyorum tekrar kusura bakmayın
o programi izledim ve benim cok hoshuma gitti o baslangic sayfasinin nasil yapildigini merak ediyorum ozellikle Access cok kisa bir sure gorunup nasil hemen o sayfa geliyor o nasil oluyor bilmek isterdim ben bakude yasiyorum ve burada accessi iyi bilen ogretmen pek yok ve turkce kaynaklarda sinirli internet yavas ancak forumlari gezerek video derslere bakarak ilerliyebiliyorum.. siteyi hazirlayan ve katilimci olan herkese tesekkur ediyorum..
Sayfalar: 1 2