AccessTr.neT

Tam Versiyon: Tüm Bankaların Şubeleri (oval userform)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Userformdan önce banka adını, daha sonra bankanın hangi ildeki şubelerini listelemek istediğinizi seçerek LİSTELE tuşuna basın ve şubeleri listboxta listeleyin. Şubeler listelendikten sonra arama modülünü kullanarak listelenen kayıtlar arasında arama yapabilirsiniz. Userform tasarımı çalışmasıda mevcuttur. Programın .exe uzantılı olarakta derleyip ekledim.
elinize Sağlık Güzel Olmuş.
Paylaşım için teşekkürler...
Elinize sağlık sayın sturan2,
bu subeler.exe hangi proğramlama dili anlamadım,
görüntüsü excelle benziyor, ayrıca Excel olan dosya ne işe yarıyor acaba?
aydınlatırsanız çok memnun olurum,
İyi çalışmalar...
Sayın AKD exe dosyası Vba ile exeye çevrilmiş Excel dosyası. User form ile yapılmış Excel dosyası aslında bunun ana kaynağı. Ancak dosyaları ayrı düşünün. İkisi bağımsız çalışıyor biri Vba ile exe yapılmı diğeri normal exe dosyası arkadaş ikisininde görüle bilmesi için eklemiş.

Ne işe yarıyor derseniz bence bu aslında bir bütünün parçası imiş yada oyle tasarlanmış. Buraya sadece banka kısmı eklenmiş. Ve başarılı bir çalışma. Programın tamamı sanırım cari hesap ile alakalı bir dosya olmalı.
İlginiz için çok teşekkür ederim sayın nihatkr,
VBA ile exe çevrilmiş demissiniz,
hangi kodlarla ve nasıl yapıldığını anlatabilirmisiniz,
aslında dairedeki işlerimin haricinde excelde program yapmayı düşünmüyorum ama çok ilgimi çekti doğrusu,
aynı olay access'dede yapılabilirmi acaba?
İyi akşamlar dilerim...
Sayfalar: 1 2