AccessTr.neT

Tam Versiyon: Metin Kutusuna Sorgu Ekleme Sorunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
S.A. ben Access te sorgu formu oluşturmak istiyorum. fakat form açılırken sorgu yu sormamalı..formda belirttiğim yere numarayı girip aşağıdaki liste kutusunda sorgu sonuçlarını göstermesini istiyorum.. yani hiç bi şekilde sorgu pencereis gelip de Şu No yu Girin die küçük pencere gelmememeli.. Metin Kutusuna Arcayacağımız Sorgu Numarasını yazıp alttaki liste kutsunda göstermeli..

Yardımlarınız İçin şimdiden Teşekürler...

[Resim: do.php?img=4128]
anlaşılmıyor,örneğini eklersen daha iyi sonuç alınır..
ayrıca anladığım kadarıyla kullandığın sorguda ölçüt girmişsin galiba ondan olur..
Protokol Noyu girdikten sonra listeyi süzerek gösterir..
(10/02/2009, 13:24)byturk_01 yazdı: [ -> ]S.A. ben Access te sorgu formu oluşturmak istiyorum. fakat form açılırken sorgu yu sormamalı..formda belirttiğim yere numarayı girip aşağıdaki liste kutusunda sorgu sonuçlarını göstermesini istiyorum.. yani hiç bi şekilde sorgu pencereis gelip de Şu No yu Girin die küçük pencere gelmememeli.. Metin Kutusuna Arcayacağımız Sorgu Numarasını yazıp alttaki liste kutsunda göstermeli..

Yardımlarınız İçin şimdiden Teşekürler...

(10/02/2009, 14:34)PuLeTiN yazdı: [ -> ]Protokol Noyu girdikten sonra listeyi süzerek gösterir..

ilgilendiğin İçin Çok Teşekür Ederim..GErçekten İstediğim Gibi Olmus..Ama Yalnız bu Sorgu Alt Formu olan kısım Liste Kutusu Olması Lazım Ki bilgi orada çıktıgında çift tıklayıp açılsın die..hem görüntü bakımndan hem profestonellik bakımında daha güsel olur die düşünüorum...O alt formu Liste kutusu şeklinde yaparsanız çok daha iyi olur..
Tekrar Teşekür Ederim..
Liste kutulu sorgu
Alt formlu ayrıntı butonlu sorgu
(10/02/2009, 15:17)PuLeTiN yazdı: [ -> ]Liste kutulu sorgu
Alt formlu ayrıntı butonlu sorgu

Yardımcı Oldugunuz için Teşekür Ederim..Berçekten Tam İstediğim Gibi oldun.. SAolun
Sayfalar: 1 2