AccessTr.neT

Tam Versiyon: TreeView ağaç yapıda problem
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Örneği bu siteden aldım. Kendi verilerimi ekledim her nedense çalıştıramıyorum. fotm çalıştırınca form kodlarında hata veriyor. Nerede hata yapıyorum. İlginize teşekkür ederim...
Temel aldığınız örneğin linkini veya ek olarak kendisini de gönderirseniz daha iyi olur.
Hatanız Dosya adlı tablonuzdaki treeview key yapınızdan kaynaklanmaktaydı. İlaveler yapıldı treeview düzeldi.

Dosya adlı tabloya bakarsanız yapılan ilaveleri görürsünüz...
Elinize sağlık çok teşekkür ederim. Form1 içerisinde ki deger metin kutusuna seçilen elemanın kodu yazılıyor. Yeni koyacağımız metin kutusuna son seçileni ve dallarınıda yazdırabilirmiyiz. Mesela TRANSFORMATÖRLER/Ana Güç Trafosu/Trafo tankı gibi. Tarafo tankını seçtiğimde trafo tankının kodunu yazıyor. Bir sorguyla bu işi denemek istedim. Ancak trafo tankı olarak yazdırabildim. Ben istiyorum ki: TRANSFORMATÖRLER/Ana Güç Trafosu/Trafo tankı olarak yazsın. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Metin kutularını forma yerleştirin ve yaptığınız kadarını ekleyin bakalım...
Aynı program içinde (ekte gönderilen) node_click olayı içine metin5=Node yazarak techizat adı yazıyor. Ben istiyorumki techizatı bütün dalı ile yazsın. Kompresör yerine Generatör1\Basınçlı sistem\komresör gibi...İlginize teşekkür ederim...
Sayfalar: 1 2 3 4 5