AccessTr.neT

Tam Versiyon: Personel İzin Takip
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
Sayın Hocalarım ve Arkadaşlarım,
Personel izin formunu yazdırırken bir şablona göre yazdırmak istiyorum ama başarılı olamadım. Nasıl bir yol izlemeleyim. Saygılarımla
DOGANEVLER_giri�siz.rar
Anladıgım kadarıyla elinizde hazır matbu bir kagıt var o kagıda personel kimlik bilgilerini yazdırmak istiyorsunuz o matbu kagıdın kalıbına uygurmak istiyorsunuz
eger öyle ise ekteki programınızda sorgu1 ve rapor 1 ekledim sorgu1 de formda gördüğünüz kişinin bilgileri rapor1 de görmek içim yapılmıştır rapor1 de de sizin yapacagınız işlem örnekte ben denetim araçlarından aldıgım çizgilerden örnek bir şablon oluşturdum o şablona metin kutularını yerleştirdim sizde sizin şablonunuzu çizin metin kutularını yerleştirin kolay gelsin
DOGANEVLER_girişsiz.rar
Sayın hocam
Akşam bakabileceğim size mutlaka bilgi vereceğim teşekkür ederim
Sayın Hocam teşekkür ederim,
oluşturduğunuz sisteme göre bende taslağı oluşturacağım. Sonucu yine sizinle paylaşacağım.
Sayın Hocam,
ben sizin örnekle yola çıkarak bir taslak oluşturdum fakat yükleyemedim. Birde izin formunu iki çeşit rapor gibi hazırlarsam yazdırma komutunu nasıl ayarlarım.
hazırladıgınız taslagınızı formun sag alt tarafında bulunan yeni cevap butonuna basarak taslagınızı rarla veya zıpla sıkıştırarak ekleyebilirsiniz takıldıgınız yerleri inceleyip yardımcı olmaya çalışalım kolay gelsin
Sayfalar: 1 2 3 4