AccessTr.neT

Tam Versiyon: Otamatik Rapora atma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Mrhb.arkadaşlar.

Kullanmış olduğum programı kullandıkca ''Şu da olsaydı''' diyerek bir şeyler eklemeye çalıştım.Elbette olmadı.

Yapmak istediğim, olayı gireyim-Şahısı-şahıslar eklediğim zaman yaş/durum/sonuç kısmını kendisi otomatik ilgili(sağdaki) tabloya eklesin.Ve istediğim ölçülerde rapor versin, excele atsın.Bilgim çerçevesinde bir şeyler yaptım ancak olmadı...Demek istediklerimi anlatabildiysem tarif alarak kendim yapmaya çalışacağım.İzlenecek yolu tam idrak edemedim.

Tşk.
Ek Dosyalar
 2013SİP).rar(1002.35 KB)
Şahıs giriş ekranına ''Sonuc' kutusu eklememişim.Ekledim.
Acemilik işte.

Bir de dikkat ettim, olayı girdim kaydetten sonra mı şahıs eklemeliyim, yoksa tümü gireceklerimi girip toptan mı kaydet demeliyim ? Hadi deik, ya 1 den fazla şahıs eklemem gerekirse -ki mübarekler hiç tek şahıs gelmiyor.
Biraz karışık.
Hangi formdan bahsediyoruz ??

Site Kuralları
5-) Konu açarken sorununuzu açık bir şekilde ifade etmelisiniz. Sorunuz ile ilgili form, rapor, sorgu vs. nesne isimlerini mutlaka belirtiniz. Sorunuzu mutlaka konuya yazınız, sorunuzu Access form üzerine yazmayınız, konuya soru veya resim içeren slayt veya doküman eklemeyiniz.
Ek Dosyalar
 acemi2013SİP).rar(994.33 KB)

FRMDATA üzerinde ki, (olay giriş ekranı)

Esasen bu formdata uygulmasını tam olarak uygulayabilrsek, kişilerle ilgili bir çok forma gerek kalmayacak.Tşk.
Güncel...
Konu şimdilik askıya alınmıştır.Beni hayli aşan bir konu, siz ustalarında hayli zamanını alacak bir uygulama.Rivayete göre bir kamyon kod gerekiyormuş.

İlgi alakaya teşekkür eder, konuyu askıda bıraktığım içinse özür dilerim.