AccessTr.neT

Tam Versiyon: Açılan Kutuda program hata veriyor.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
ANA adlı Formda, Adı Soyadı Etiketli Açılan kutu3 de Olay kısmında Listede yokken Olay yordamı kısmına yazılmış olan kodu bir türlü çalıştıramadım. Bazen çalışıyor. Bazen çalışmıyor. acaba nerede hata yapıyorum. Başka çalışma kitabım var. orada çalışıyor. Burada acaba nerede hata yapıyorum bir türlü çalıştıramadım.yardımlarınızı bekliyorum. saygılarımla.

Ek Dosyalar
 çalışma.rar(180.04 KB)
soruna baktım ındırdım dosyada herhangı bır hata vermedı farklı versıyonlarda denedıysenız o yuzden de olabılır yada acılır kutu kopru ve baglantı yollarını tekrar duzenleyın
Açılan kutunun Listeye sınır özelliğini Evet yapınız...
Aynı bilgisayarda deniyorum versiyon aynı başka çalışma sayfasında çalışıyor buna uyguladım çalıştıramadım. siz açılan kutuya isim girdiğinizde o isim tablosunda girdiğiniz isim yoksa uyarı vererek isim tablosuna ekliyormu.
Sağol üstadım. tamamdır. Ne kadarda uğraştırdı beni. bir türlü yapamadım. teşekkür ederim.
Bölgesi Açılan kutuda uyguladım çalıştı. Fakat Abone eden Açılan kutusunda uyguladım bu hatayı CurrentDb.Execute strsql, dbFailOnError veriyor.
Sayfalar: 1 2