AccessTr.neT

Tam Versiyon: Simge Durumuna Küçültme ?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
arkadaşlar merhaba
access te bir program yaptım fakat simge durumuna getir dediğm zaman simge durumuna küçülüyor ama GÖREV ÇUBUĞUNDA Access i göremiyorum, yani bir winamp, bir firefox ... simgeye getirince görev çubuğunda görünür ve tekrar görev çubuğundayken bunlara basınca ekranı kaplar ya bende yazdığım programda bu özelliğin olmasını istiyorum, simge yapınca masa üstünde sol alt köşeye simge yapıyor, görev çubuğuna küçülmüyor.
Konu hakkında bilgisi olan var mı?
arkadaşlar merhaba
access te bir program yaptım fakat simge durumuna getir dediğm zaman simge durumuna küçülüyor ama GÖREV ÇUBUĞUNDA Access i göremiyorum, yani bir winamp, bir firefox ... simgeye getirince görev çubuğunda görünür ve tekrar görev çubuğundayken bunlara basınca ekranı kaplar ya bende yazdığım programda bu özelliğin olmasını istiyorum, simge yapınca masa üstünde sol alt köşeye simge yapıyor, görev çubuğuna küçülmüyor.
Konu hakkında bilgisi olan var mı?
Daha önce yine aynı konuyu iki defa göndermiştiniz ya bilgisayarınızda bir problem var ya da biraz daha dikkatli olmak gerek.
Aşağıdaki linkten 3. yolu inceleyiniz.

Access Penceresini Gizleme
Geri bildirimde bulunulmadığı için konu taşınmıştır.
Uzun zamandır forma giremiyordum. Cevap için Teşekkür ederim