AccessTr.neT

Tam Versiyon: pc parçaları .mdb
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhabalar Ben .mdb dosyası arıyordum. Bilgisayarın parçalarının filan bulunduğu bir mdb Acaba elinizde varmı yada forumda varmı 2 saattir arıyorum bulamadım çünkü. Şimdiden teşekkürler
Arama kelimeniz nedir?
Tam Olarak Demek İstediginizi Anlamadım Fakat Forumda Arama Diyorsanız
Teknik Servis
Bilgisayar
Bilgisayar Parçaları ve .mdb diye aramalar yaptım hiçbirinde benim işime yarayan bir şey bulamadım.
Biraz Daha Açayım Yapmak İstediğimi Daha İyi Olur Sizler İçin ve Tabiki Benim için Img-grin

Ben vb6 ile Teknik servis Takip programı Yazmaya başladım. Fakat Düzen Daha İyi Olsun Diye bilgisayarın Tüm Parçalarının Olduğu Bir MDB arıyorum. Tabiki Tüm parça Diye Abartmayalım Eksik Varsa Eklesinler Kendileri Img-grin
veri tabanını kendiniz oluştursanız istediğiniz alanları kendiniz tanımlsanız daha verimli olacaktır.Teknik servis programınızı tam olarak ne amaçla kullanacaksınız,olması gerekenler neler v.b soruları kendinize yöneltirseniz veri tabanında hangi alanların olması gerektiğinide çıkartmış olursunuz
Siz program değil verileri istiyorsunuz şimdi anlaşıldı. Aslında bu işi yapan yer bir bayilik almış demektir ve dolayısıyla B2B sitesinde stokları Excel olarak alabiliyorsunuz. Neyse o işin diğer yanı ekteki dosya içeriği eskidir ancak hiç yoktan iyidir.