AccessTr.neT

Tam Versiyon: Vb 6 Arama Rapor Sorgu İle Basit Örnekler
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Selamlar Bir Form üzerinde basit şekilde oluşturulmuş Arama Rapor Ve Sorguya örnek oluşturacak basit bir çalışma umarım yararlı olur. Access veritabanı kullanılmıştır proje masaüstünde çalıştırabilirsiniz.
Paylaşım için teşekkür ederiz.
(26/05/2011, 08:32)BlackEagle yazdı: [ -> ]Paylaşım için teşekkür ederiz.
Arama Yaptıktan sonra Tüm kayıtları tekrar getirmek için bi buton koysaydın keşke Img-grin
neyse ellerine,emeğine sağlık güzel çalışma olmuş
Sn:|By|KiDnArUt|
Paylaşım için teşekkürler.Yalnız küçük bir eleştirim olacak VB6 nın kendi Raporu kullanıcı tarafından pek düzenlenemez bunun için rapor olayını farklı bir şekilde yaparsan daha iyi olur.
Ben Teşekkür Ederim AccessTr Sayesinde ßirşeyler Öğrendim. Sn. Coşkun0559 Dediğiniz Değişikligi Yaptım Img-grin

Sn. ogulcan92 Haklısınız ben sadece vb6 için böyle bir gereksinim duyulabilir düşüncesi ile tasarlamıştım.

Ayrıca konu içerisinde nasıl olur bilmiyorum örnekte bir sorunum var sonradan fakettim çözemedim malesef yaşa göre rapor kısmını önce sabit bir şekilde raporluyordum sonrasında inputbox a girilen değerle bunu gerçekleştirdim yalnız raporu görüntüledikten sonra tekrar farklı bir değer ile görüntülemek istedigimde
" Nesne Açık oldugundan İşleme İzin Verilmez " Die bir Hata Mesajı Alıyorum connettion nesnesini geri dönüşte close etmeme ragmen düzeltemedim tekrardan yorumlarınız için teşekkür ederim