AccessTr.neT

Tam Versiyon: Öğrenci takip programını sunuyorum.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Öğrenci takip programını sunuyorum umarım beğenir hoşunuza gider iyi çalışmalar arkadaşlar.
Sn. DUAYEN ,
Paylaşım İçin Tesekkur Img-grin
(19/05/2011, 21:09)DUAYEN yazdı: [ -> ]Öğrenci takip programını sunuyorum umarım beğenir hoşunuza gider iyi çalışmalar arkadaşlar.

Sn.DUAYEN Program Hakkında Biraz Bilgi Verirmisiniz.
Nedir : Nasıl Çalışır,Ne Hasap Yapar,Bende Sadece Tek Sayfalık Bir Excel Sayfası Var.
Sn;Emturker kısaca bilgi veriyim bir öğrencinin anne adı baba adı doğum tarihi öğrenci numarası cinsiyeti ev adresi mail adresi ev,cep telefonları gibi bilgileri tutmanıza yarayan bir program birde Excel sayfası açıldığı zaman üst tarafda 'Öğrenci takip programını tıkladığınız zaman ' userfrom açılır ve ordan bilgi alış verişi saglayabilirsiniz. iyi akşamlar .
(19/05/2011, 22:27)DUAYEN yazdı: [ -> ]Sn;Emturker kısaca bilgi veriyim bir öğrencinin anne adı baba adı doğum tarihi öğrenci numarası cinsiyeti ev adresi mail adresi ev,cep telefonları gibi bilgileri tutmanıza yarayan bir program birde Excel sayfası açıldığı zaman üst tarafda 'Öğrenci takip programını tıkladığınız zaman ' userfrom açılır ve ordan bilgi alış verişi saglayabilirsiniz. iyi akşamlar .

Bilgi ve Paylaşım İçin Teşekkürler Sn.DUAYEN
Öğrenci takip programına Tıkladığım Zaman Office 2010'da Referens Problemi Oluyor.
Ayrıca Bende Değişik Bir Hata Meyadana Gelmekte. Dosyayı Çalıştırdığım Zaman, Abuk Sabuk Bir Sürü Yazı Yazmakta
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8