AccessTr.neT

Tam Versiyon: Access kapasite
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaslar . Forumda yeniyim ancak daimi bir uye olmayi dusunuyorumImg-grin . Simdi geleyim soruma. Oncelikle bilgilerimi tazelemek amacli bir soru sorayim . Access database nin kapasitesi ne kadardir. Yani kac veri aldiktan sonra almamaya baslar veya hata verir. Birde ben Access database yi C# ile yazdigim bir programda kullanicam . Ve accessin kendisini yenilemesini istiyorum . Yani ornegin 2 ay sonra en alt satiri silsin yeni satir eklensin . Ben arama yapacagim zaman 2 ay onceki tarihe gidebilsem yeter. Cunku cok veri eklenicek databaseye gun icinde. 2 ay sonra kasmaya baslayacagini tahmin ediyorum . Iyi gunler . Iyi calismalar.

Batuhan ERKUT
gün içerisinde yeni kullanıcı adınızı özel mesaj ile gönderirseniz veya konuya yazarsanız sorunuza cevap yazarız.
Bekliyoruz.....
Gesotim olarak degistirirseniz sevinirim. Kusura bakmayin ben acilimini goz onune alarak kullanmiyorum bu nicki . Sadece akilda kalici oldugu icin Img-grin iyi gunler.
Syn Gesotim anlayışını için teşekkürler
Cevap icin sagolun. Peki c# ta yazdigim program kullanima basladiktan 2 ay sonra her bir satir eklendiginde sondan bir satir silmesini istiyorum bunu yaptirabilirmiyim acaba ?
Sayfalar: 1 2