AccessTr.neT

Tam Versiyon: Access Veri Taşıma ve Ücret Düşme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Tüm herkese hayırlı akşamlar. arkadaşlar, ödevimde son kulvardayım inşaallah. sorum şu yardım ederseniz sevinirim Img-grin
Soru: Hasta Formu'nun içerisindeki "ödeme" alanında "taksit1", "taksit2" ve "taksit3" var. Sağ tarafta da "Tüm İşlemlerinizin Tutarı:" yazan yer var. benim istediğim, girdiğim ücretten toplam borcun çıkarılıp, ödemem gereken ücretin taksit 3 ün alt kısmında yazması...
yani; ben taksit 1'e 500 yazınca, kalan borcum 500 düşecek ve bu ücret taksit3'ün altında biryerde yazacak. Allah yaptığınız ve yapacağınız yardımları izzeti dergahında kabul buyursun Img-grin
İncelermisiniz. Umarım istediğiniz budur.
bu arada taksit alanlarını boş bırakmanız halinde #Tür hatası verecektir. Bunu engellemek için boş kalacak olanları 0 olarak belirtmeniz yada NZ fonksiyonu kullanarak yazmanız gerekecektir.
hocam tam olarak istediğim şey fakat 5.kayıtta tür adında bir problem çıkartıyor. Img-cray
2.si form tasarımında buton yaparken otomatik olarak buton işlevleri çıkıyordu, birşeyler yaptım o fonksiyon kayboldu ne yaptım acaba?
birde bu 2010 belgesi, bunu 2007 yapınca sadece tabloları görebiliyorum. formlar, sorgular yok oluyor dosyada. nasıl düzeltirim. hocam teşekkür ederim
Kusura bakmayın Tür hatasının açıklamasını vermişsiniz fakat, onu sizin imzanız zannettim okumadım. Img-grin diğer sorularımı cevaplarsınz sevinirim.
Belirttiğim üzere boş kalacak alanların varsayılan değerini 0 olarak belirleyin. Böyle yaptığınızda hata almayacaksınız. Diğer sorununuz tamamen versiyon problemi gibi gözüküyor. Buton işlevlerine gelince
Form Tasarım Araçları | Tasarım | Denetimler | Denetim Sihirbazları Kullan bunu aktif hale getirmelisiniz. Bunun için Denetimler menüsünde bulunan üzerinde çigi olan üçgene tıklayın.
teşekkürler, peki Eagle hocam, versiyon problemini nasıl çözebilirim? Bu projeyi 2007 formatında teslim etmem gerekli..?
Sayfalar: 1 2