AccessTr.neT

Tam Versiyon: bilgi çekme sorunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba üstadlar

Eklediğim örnekte biryere takıldım çözümünü bulamıyorum.
yapmak istediğim olay;
Frm_Kilohesapları formunda combodan seçtiğimiz bilgiye göre ado yardımıyla bilgileri alıyoruz buraya kadar sıkıntı yok, ikinci işlemde ise listede görünen kayıtlarda "materialaçıklama" kısmında "steril,"fertil" seçenekleri var ve karşılıklarında kilo bilgileri yazıyor ben o kilo bilgisini steril olanları bir yerde fertil olanları biryerde topluyamadım Fur

örnekte liste ve sorguyla bu işi halletmeye çalıştım fakat ondada şöyle bir sıkıntı var iki listeyide içeriğini seçmeden textboxlara aktarmıyo işlem yapmıyor Img-cray

nasıl çözebilirim acaba bu problemi, merak ettiğim diğer şeyde bu işlemide ado ile yaparbilirmiyiz liste kullanaya gerek kalmadan direk tablodan çekebilirmiyiz.Icon_rolleyes

Teşekkürler
Forma Metin1 ve Metin2 admarında 2 adet metin kutusu ekle,

Combo69'un Güncelleştirmle Sonrasında olayına

Me.Metin1 = Dsum ("[PaketlenecekKG]", "tbl_GirenMalBilgisi", "[MaterialAciklama] = 'Steril' AND [GirenMalID]= " & Combo69)
Me.Metin2 = Dsum ("[PaketlenecekKG]", "tbl_GirenMalBilgisi", "[MaterialAciklama] = 'Fertil' AND [GirenMalID]= " & Combo69)
kodlarını ekle.
çok teşekkürler hafta sonu bakamadım forumada biraz geciktim cevap için kusura bakmayın yöntemi uyguladım gayet başarılı saolun sn. sledgeab