AccessTr.neT

Tam Versiyon: İki Tabloda Filtreleme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Randevu sistemi yapmaya çalışıyorum. Formda filtreleme yapmak istiyorum, ancak bunu yaparken dosyano tablosunda da o kişinin daha önce dosya numarası varsa onuda alsın istiyorum. Ancak, bunu yaptığımda sadece dosya numarası olanları filtreliyor, dosya numarası olmayanları filtrelemiyor. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Lütfen sorunu daha açık olarak anlatır mısınız? Bu işi hangi formda yapmak istediğiniz, hangi butonun bu komutu çalıştıracağını vs... Ben 10 dakika arayıp örneğinizde bunu nerede yapmak istediğinizi bulamadım.
SY. Mehmet Bey ilginize teşekkür ederim. GÜNLÜKRANDEVUS formunda seçtiğim tarihteki randevuları listelemek istiyorum. Listelemeyi yaparkende eğer dosya numarası var ise onuda alsın isriyorum.
iki tablo arasında lişki kurduğunuz pencerede birleştirme özelliklerinden 2.nci seçeneğ seçmelisiniz. Böylece tablo1'den tüm kayıtlar, dosyano isimli tablodan ise var olan kayıtlar gelecektir.
Mehmet Bey Yardımın için Teşekkür ederim. Bu sorunumu çözdüm. Ama ben acemi olduğum için daha çok suru soracağım.
Teşekürler
Sayfalar: 1 2