AccessTr.neT

Tam Versiyon: Resim Ekleme Hatası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Herkese merhabalar,
Ben bu programı yapmıştım ve bu sitede paylaşmıştım. Fakat sonradan bilgisayara format attım sonra accessi yukledim ve geçenlerde baktığımda bu programda 'cv formu doldur' kısmında ki resim ekleyi tıklayıp bir resim çektiğimde aşağıda ki hataları alıyorum (eskiden hangi format resim yuklersem ve hangi boyutta olursa olsun çercevenin içine resmi kendi yerleştriyordu ve hata vermiyordu), hataya bi anlam veremedim. Bir bakarsanız sevinirim. Herkese teşekkürler. Programı 2007 ve 2003 olarak yukleyeceğim.

[Resim: auierk.png]

[Resim: 20q1b3t.png]

2003 versiyonuna "Microsoft Office 11.0 Object Library" referansını ekleyince sorunsuz resim ekledi.

Diğer örnekte hiçbir değişiklik yapmadım, sorunsuz çalıştı.

Suç resimde olmasın ? Başka resim denediniz mi?
denedim sadece referans hatası dışında bir hata yok.
arkadaşlar benim refarans bölümde "Microsoft Office 11.0 Object Library" yok. formattan önce vardı ama şimdi yok. onu yükleme gibi bir şansım var mı ? ayrıca resimlerde bir hata yok arkadaşlar. teşekkürler..
Microsoft Office xx.0 Object Library yanında işaret varsa yüklüdür. MISSING dememesi gerekli.
(18/02/2011, 15:47)Yandemir yazdı: [ -> ]Microsoft Office xx.0 Object Library yanında işaret varsa yüklüdür. MISSING dememesi gerekli.

references kısmında
available references içinde Microsoft Office 12.0 Object Library
işaretli fakat Microsoft Office 11.0 Object Library hiç yok.. onu yükleyebilir miyim ?
Sayfalar: 1 2