AccessTr.neT

Tam Versiyon: Formda Tablo görünümünün özelleştirilmesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
merhabalar,
formda tablo ayarlarında, veri sayfası olarak seçiyorum.Bu veri sayfasının arkasındaki gri zemin renginin kaybolmasını sadece tabloya ait satır ve sutunların görünmesini,veri girildikçe tablonun otomatik olarak büyümesini istiyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Bu dediğiniz özellik bildiğim kadarıyla değiştirilemiyor. Tabloyu veri görünümünde yerleştirmek yerine gridview vb. bileşenler kullanırsanız daha iyi olur.
alt formun görünümünü sürekli form olarak seçip kendiniz alanları yan yana dizin, istediğiniz rengi verin istediğiniz butonu koyun.
mehmetb84'ün İstediği Örnek Bu Konudaki Ekli Örnekteki Gibi Galiba.
https://accesstr.net/konu-grafik-bicimin...6#pid66026
Birebir Uyarladım Ancak Yinede Çalışmadı.Birde Sizler Kontrol Edin İsterseniz.İyi Çalışmalar.
evtekstili_sipariş_af fomunuzda
alttaki düzeltmeyi yapınız.

continious form sürekli form seçip formunuzdaki alanları yanyana diziniz.

eksileri:excel tablosundaki gibi sağa sola çekme yapamayacaksınız. alan genişlikleri ile oynayamayacaksınız.
artıları:istediğiniz kadar buton koyacaksınız.istediğiniz satırda yapabileceksiniz.renkleri ve olaylarla istediğiniz gibi oynayabileceksiniz. her alanın tam kontrolü elinizde olacak.
peki bu şekilde girdiğim veriler kayıdrma butonlarıyla mı görüntülenecek yoksa alt alta mı görünecek,ben alt alta görünmesini istiyorum,şuan Access programım yok deniyemiyorum o yüzden.
Sayfalar: 1 2