Skip to main content

AccessTr.neT

Mobil Erişimde gelen reklamlar hakkında.

Mobil Erişimde gelen reklamlar hakkında.

Sayın nightashes;

Benimde daha önce böyle bir olay başıma geldi. Başka bir sitede reklama yanlışlıkla tıklama sonucu böyle bir ücretlendirmeyle karşı karşıya kaldım. Müşteri hizmetleri bana da aynı şekilde geri iadenin söz konusu olmadığını ancak bir daha böyle bir şey yaşamamak için mobil ödemeyi iptal edebilecekleri belirttiler. Bende mobil üzerinden bir ödeme gerçekleştirmediğim için hattımın mobil ödemesini kapattırdım. Kapatma işleminden sonra yine aynı şeyi yaşayınca bu sefer tekrar arayıp durumu izah ettim ve ödemenin hattıma tekrar iadesi yapıldı.
Böyle bir duruma tekrar maruz kalmamanız için, mobil ödemeyi kullanmıyor iseniz müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirmenizi tavsiye ederim.

Sayın alpeki99 hocamın da belirtmiş olduğu gibi ilgili reklamlar ilgili yöneticimiz tarafından en kıssa süre içerisinde kontrol edilecektir. Bilgilendirmeniz için teşekkürler

Saygılarımla
Dünyada Yetirince Anlaşılır Dile Konuşan İnsanlar Var Birazcık da Anlaması İçin Düşünmesi Gerekiyor İnsanların

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Mobil Erişimde gelen reklamlar hakkında. - Yazar: emir ustaoğlu - 04/12/2016, 13:48
Task