Skip to main content

AccessTr.neT

Asayiş/Önleyici Şube Müdürlükleri için basit bir personel performans puanlama sistemi

Asayiş/Önleyici Şube Müdürlükleri için basit bir personel performans puanlama sistemi

(27/08/2010, 14:39)beab05 yazdı:
(27/08/2010, 14:31)mehmetdemiral yazdı: Yalnız bu arada bu sitenin bir farkını belirteyim. Siz burada sayın Taruz'a teşekkür edebiliyorsunuz ama sayın Taruz sitesinde başta benim adım olmak üzere bu sitenin adının bile geçmesine dayanamıyor. Bununla ilgili yakın zamanda birden fazla örnek vardır ki sayın Taruz sitesinden bu ve benzeri mesajları silmiştir. Olsun.. BizMEvlana gibiyiz demiştik. Onu da böyle seviyoruzImg-grin)

Mehmet Bey, bahsettiğiniz örneklerden bahseder misiniz?
Bu sitenin ismi bizim forumda her geçişinde hep bir problem vardı zaten. Başka isimlerle gelip reklam yapmalar, hiç hoş olmayan mesaj türleri. Emin olun o mesajların silinmesi sizler için de iyidi.. Siz burada bizim site ismini bile oto olarak engellediniz ;) Bizim site ismi Access - sql.com bakın engelleniyor. ;)

Hadi evladım, kendi evinizin önünde oynayın. Bu mahalleye gelmeyin.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Asayiş/Önleyici Şube Müdürlükleri için basit bir personel performans puanlama sistemi - Yazar: ozanakkaya - 02/06/2013, 17:06
eklemeler yapılabilir - Yazar: zodiak - 07/09/2014, 15:08
Task