Skip to main content

AccessTr.neT

Açılan kutular seçimine göre daha sonraki açılan kutu değerini belirlemek

Açılan kutular seçimine göre daha sonraki açılan kutu değerini belirlemek

Çözüldü #11
Sayın Mehmet DEMİRAL hocam, gerçekten emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederim.
Benim Access alt yapımın çok iyi olduğunu söyleyemem. Kendim uğraşa uğraşa bir şeyler öğrendim. Dolayısıyla ne istediğimi çok iyi ifade edememişim. Hatta sizi de istemeyerek fazladan yormuşum. Lütfen kusuruma bakmayın. Sizin dediğiniz çok doğru, liste kutusunda görmek bana elbette yeter. Bunu tekrar açılan kutuda görmeme gerek yok. Yalnız dediğim gibi, aklımda bir şeyler var, ancak kendimi yanlış ifade etmişim sanırım.
Bu arada liste kutusundaki sonuç değerinin (yani hangi evre olduğu) formda bir sonraki sayfaya gittiğimde güncellenmesini istiyorum. Ayrıca bu veri bir hastaya ait olacağı için bunu o formun kaynak tablosu olan evreleme tablosundan "evre" isimli denetim kaynağına bağladım. Tabloda da bu sonucu göreyim istiyorum. Ancak olmadı. Bu problemi nasıl çözebilirim?
Yardımınız için gerçekten çok teşekkür ederim ve sizi gereksiz yere fazladan meşgul ettiğim için lütfen kusura bakmayın... Img-grin

evre_demiral.rar
abahceci, 12-05-2010 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Açılan kutular seçimine göre daha sonraki açılan kutu değerini belirlemek - Yazar: abahceci - 03/05/2013, 18:31