Skip to main content

AccessTr.neT

Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma

Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma

Çözüldü #51
sn abdulvahap, şimdiye kadar hiç uyarı puanı almadınız, profilinizden de göreceğiniz üzere "Uyarı Seviyesi: 0%"
Ayrıca kötü oynadığımı da düşünmüyorum. Bu tür mevzularda ne kadar ılımlı olduğumu herkes bilir.
Siteyi bir şekilde ayakta tutmaya çalışıyorum. Son iki aydır Site Kurallarında belirtmemize rağmen tüm konular hatalı açılıyor, açılan konular bir şekilde hatalı devam ettiriliyor. tümü büyük harfle yazmayın diyoruz ısrarla büyük harflerle yazılmaya devam ediyor. Konu açtıysan ceabı incele, sonuç hakkında bilgi ver diyoruz, geri dönüş yapan yok.
Eski arkadaşlar bilir, ilk site bu şekildeki konular yüzünden, konular düzeltilemeyecek şekilde dağıldığı için tamamen silinip site yeniden kuruldu. Ayrıca kimseye ters bir cevap yazmıyorum. Kötü oynasam uyarı mesajı yazmam. Yanlış açılan her konu veya yazılan her anormal cevapta konuyu kilitleyip çöp kutusuna taşır, konuyu açana uyarı puanı veririm.
Sitede kimseye siteden daha fazla faydalansınlar diye uyarı puanı vermemeye çalışıyoruz. diğer arkadaşların verdiği uyarı puanlarını bizzat ben siliyorum. Bir üyeye iki kere konu başlığından iki kere de mesajdan uyarı puanı verilirse o üye 3 ay siteden yasaklanır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma - Yazar: ozanakkaya - 20/06/2010, 13:58