Skip to main content

AccessTr.neT

Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma

Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma

Çözüldü #50
hocam bir-iki-üçü duygusal anda yazılmış kelime olarak algılayın açıklamalarınızdan dolayı teşekkür ederim. bunuda belirtmekte fayda görüyorum eğer bir kullanıcıya emek verilmişse emeği veren gerekli uyarılarda bulunursa yanlış anlaşılmaz mesela ben şimdi çok üzüldüm çünkü ben sizin ozanakkaya hocam olduğunuzu Blackeagle hocamdan öğrendim ve şimdi sizin herşeye rağmen böyle açıklama yapmanız beni zaten mahçupken ahçup duruma düşürdü... ama ben yinede ozanakkaya halinizi seviyorum(şaka) tabiki haklısınız sitede düzen şart kural şart ... hepine katılıyorum bende fazla yeni konu açmak istemediğim için Blackeagle hocam gibi önemli bir şahsiyetle sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışıyorum ama sanırım herkes sıkıldı o yüzden ben en iyisi foruma girişe ve soru sormaya biraz ara vereyim.... böylece zaman herşeyin ilacıdır.... ben kendimi bu sitede bir ailenin parçası gibi hissettiğimden böyle bazen duygusal konuşuyordum. bir şeyi merak ediyorum Blackeagle hocamla aramızda yazışmalarımızda ismileri önemli değil gözetlemerde bakıyorum bazıları yazdıklarımızı sürekli okuyor ve ancak Horozufuk hocam dışında müdahil olan kimseyi görmedim neden acaba böyle ceza almam konusunda size yazmışlar... canları sağolsun... hocam sizden tekrar özür dilerim... ciddi anlamda...
Değişmeyen tek şey değişmenin kendisidir.” Herakleitos

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Olaya birden çok şahsı ekleyip rapor alma - Yazar: abdulvahap - 20/06/2010, 13:47