Skip to main content

AccessTr.neT

Kullanıcı Adı ve Şifre İle Giriş ve Arama

Kullanıcı Adı ve Şifre İle Giriş ve Arama

Çözüldü #49
Ortalık fena karışmış, şimdi öncelikle sitede yeni bir üyeyim. Bu süre zarfında olumsuz hiç bir şey görmedim, tam tersine herkes bilgisi dahilinde birilerine yardımcı olmaya çalışıyor ve bunu hiç bir karşılık beklemeden yapıyor... bence bu saygı değer bir davranıştır. Ayrıca "bunu yapamadım, çıldırıcam..." şeklinde ifadeler bana hep komik gelmiştir. Ya herkes herşeyi yapabilirmi? benimde sırf bir noktasında takıldığım için 5 günlük çalışmalarımı yarıda bıraktığım oldu. Bu kadar hırs yapmamak lazım, olmuyorsa farklı metodlar farklı tablo ilişkileri kurmak bir çözüm olabilir. Ayrıca bilgilenmeden ilgilenmeyin... En azından temel kavramları anlamadan ileri düzey denilebilecek bir uygulamayı anlamanız münkün değil, access'e sadece bir office dokumanı gibi yaklaşmamak lazım işin içinde visual basic de girdiği zaman programcılığa giriş yapıyorsunuz, bu da öyle 2-3 günde olacak iş değil... Umarım istediğinizi başarabilirsiniz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kullanıcı Adı ve Şifre İle Giriş ve Arama - Yazar: mustafa_atr - 10/01/2010, 01:55
Task