Skip to main content

AccessTr.neT

Aranıp bulunan veriyi düğme ile formda açtırma

Aranıp bulunan veriyi düğme ile formda açtırma

Çözüldü #12
Sayın Taruz ilginiz için teşekkürler, sorunumuz diğer kayıtlarla yıl tablosunda birebir (yıl) dışında ilişkinin bulunmaması, ilişki bulunmadığından dolayıda tıklandığında yıl içerisindeki ilişkili yıla ait tüm kayıtlar açılıyor, benim hedefim tıklandığında doğrudan o kayıtın açılmasıydı.

Bunun mümkün olmadığını Icon_rolleyes artık öğrenmiş bulunuyorum. Onun yerine Data formunun açılmasıda istediğim neticeyi verecek Puletine de desteği için teşekkürler,

Bir başka sorum diye sorduğum soruyu şu şekilde düzeltmek istiyorum.
Yıl formu içinde açılan data ve diğer alt formda bulunan "Bürosayisi" alanı aslında birbiriyle ilişkili olması lazım. Yani "Data" formunda bir kayıt yaptık, Büro sayısı otomatik "25" ise, onunla ilişkili altformda bir kayıt yapıldığında altformda bulunan "Bürosayisi" alanıda varsayılan olarak "26" olması lazım.

Bu sıkıntımı nasıl aşabilirim. (Ben Sayi tablosu ve sayi alanını ilişkilendirerek çözmeye çalışmıştım ama olmadı) Yardımcı olacak herkese teşekkürler.
danke, 10-05-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir. AccessTr.neT formuna katıldığımdan beri hem ufkum genişledi, hem programlarla ilgili sorunlarımı çözdüm. Siteye emeği geçen herkese teşekkürler.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Aranıp bulunan veriyi düğme ile formda açtırma - Yazar: danke - 06/12/2009, 18:09
Task