Skip to main content

AccessTr.neT

şifre ile giriş uygulaması

şifre ile giriş uygulaması

Çözüldü #1
sayın hocalarım,

forumda şifre ile pek çok uygulama var, hepsini kontrol ettim.

içlerinden bana en uygun olanını alıp kendi isteğime göre uyarladım ancak sorun var, istediğim gibi çalışmıyor.

ekli basit vt için yardımlarınızı bekliyorum.

saygılar..
.rar PSW_Database5.rar (Dosya Boyutu: 27,84 KB | İndirme Sayısı: 65)
Çözüldü #2
sayın yönetici,

forum kurallarını okudum ama hangi kuralı ihlal ettiğimi anlayamadım.

sorumun hangi sebepten çöp kutusuna taşındığını öğrenebilir miyim?

saygılar..
Çözüldü #3
Yapan ilgili arkadaşım size cevap verecektir.
Görmedim ancak reklam içerikli v.s nedenlerder olabilir..
selamlar
Çözüldü #4
(04/12/2009, 16:06)passenger yazdı: içlerinden bana en uygun olanını alıp kendi isteğime göre uyarladım ancak sorun var, istediğim gibi çalışmıyor.

ekli basit vt için yardımlarınızı bekliyorum.

(04/12/2009, 17:41)passenger yazdı: sayın yönetici,
forum kurallarını okudum ama hangi kuralı ihlal ettiğimi anlayamadım.
sorumun hangi sebepten çöp kutusuna taşındığını öğrenebilir miyim?

Forum kuralları madde 10 :

10-) Konu açarken sorununuzu açık bir şekilde ifade etmelisiniz. Gerekirse aldığınız hata kodlarını, resimlerini ekleyin ve mutlaka örnek uygulama (14. Maddede belirtildiği şekilde) ekleyin, sorunuzu mutlaka konuya yazınız. Sorununuzu form üzerine yazmayınız ve soru içeren slayt eklemeyiniz. bu şekilde sorunlarınızı daha kolay anlayabilir, sizlere daha rahat yardımcı olabiliriz.

Konuyu çöpe taşıdığım için üzgünüm ancak bu ara kasıtlı veya kasıtsız kural ihlalleri çoğaldı. Kötü bir niyet olmadığını uyarı cezası verilmediğinden anlayabilirsiniz. Konunuzu tekrar düzenlerseniz yine Sorular bölümüne taşınacaktır.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Çözüldü #5
sn passenger, şu an itibariyle Access çözümlenmiş sorunlar bölümünde 1,699 konu var, yani yüzlerce Access sorusu cevaplandı desek yeri,

daha fazla soru cevaplanabilmesi için sitenin açık kalması, sitenin açık kalması için Site Kurallarına uyulması gerekli.

Konunuzu düzenleyerek diğer üyelere örnek olmanızı bekliyoruz.
Çözüldü #6
sayın alpeki hocam,

anladığım kadarıyla hatam sorumu form içinde sormak olmuş. bu uygulamayı başka yerlerde gördüğüm için son birkaç sorumda kullanmıştım. dediğiniz gibi kesinlikle kural dışı olduğunu bilmeyerek yaptım.

sorumu burada da yazmaya çalışayım. Ekteki basit vt'nını açınca, form1'i aç diye bir buton var. benim istediğim bu butona tıklayınca bir pswr formu açılsın, buraya şifre düzgün olarak yazılınca, ilgili form1 açılsın. şifre 3 defa yanlış girilince, bir msgbox açılabilir (burayı sonra ben geliştirebilirim, üzerinde henüz düşünmedim)
şu an karışılaştığım hata: form1'i bulamıyor access.

yardımlarınızı rica ediyorum (eki tekrar ekleyemiyorum, sizin taşıyacağınızı umuyorum).

sayın sledgeab hocam,

formumuzun işlevselliğini bir gün bile tartışma konusu yapmadım. siz ve diğer değerli hocalarımız sayesinde cevaplanan yüzlerce sorulardan birçoğu da bana aitti. dolayısıyla, kendimi yanlış ifade ettiysem tüm accesstr ailesinden özür dilerim. yaşasın accesstr.net diyorumImg-grin

saygılar..

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da