Skip to main content

AccessTr.neT

Yeni Tc Kimlik Doğrulama Çalışması.. Eskisi artık çalışmaz...

Yeni Tc Kimlik Doğrulama Çalışması.. Eskisi artık çalışmaz...

Web sayfası değiştiği için bu uygulama artık çalışmamaktadır. Zaman bulursam güncelleyeceğim. Fakat eski örnek birçok farklı konuda bir ders niteliğinde olduğu için kaldırılmamıştır. Lütfen "Çalışmıyor" diye düşünmeyiniz.
İnadına, ille de Accesstr.net...

Sn. Mehmet demiral hocam

ÖNCELİKLE çalışma için teşekkür ederiz.

Programı yapmış olduğum programa eklemek istedim fakat internet bağlantınız yok diye hata veriyor. Nerde yanlış yapıyor olabilirm acaba.

Saygılar
(14/01/2011, 18:45)mehmetdemiral yazdı: Web sayfası değiştiği için bu uygulama artık çalışmamaktadır. Zaman bulursam güncelleyeceğim. Fakat eski örnek birçok farklı konuda bir ders niteliğinde olduğu için kaldırılmamıştır. Lütfen "Çalışmıyor" diye düşünmeyiniz.

Sn.mehmetdemiral Örneğin Neden Çalışmadığı Konusunda Açıklama Yapmış.İyi Çalışmalar

Son Düzenleme: 19/01/2011, 11:42, Düzenleyen: life_exciting.
(19/01/2011, 11:42)lifeexciting yazdı:
(14/01/2011, 18:45)mehmetdemiral yazdı: Web sayfası değiştiği için bu uygulama artık çalışmamaktadır. Zaman bulursam güncelleyeceğim. Fakat eski örnek birçok farklı konuda bir ders niteliğinde olduğu için kaldırılmamıştır. Lütfen "Çalışmıyor" diye düşünmeyiniz.

Sn.mehmetdemiral Örneğin Neden Çalışmadığı Konusunda Açıklama Yapmış.İyi Çalışmalar

Açıklama için teşekkürler lifeexciting...
İnadına, ille de Accesstr.net...
teşekkürler
@benbendedeilem
Thumbs Up #18
Mehmet Bey, çalışmada emeği geçenlere öncelikle teşekkürler. +rep  access'i yeni kullanmaya başlayan ben için içinde birçok yerinden istifade ediyoruz. Ancak uygulamanın çalışması için gerekli alt yapı bende olmadığından uygulamayı kullanamıyorum. Acaba değişikliklere göre düzeltme yapabilir misiniz?  Ozur Teşekkürler.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task