Skip to main content

AccessTr.neT

fiyat listesindeki butonların fiyatını değiştirme

abayraktar92
abayraktar92
6
3618

fiyat listesindeki butonların fiyatını değiştirme

Çözüldü #2
Ayfer Hanım
Formda yayınladığımız örnekler bu kadar güzel bir araya getirilirdi. Bravo. Yayınladığımız onca çalışmanın boşa olmadığını sayenizde görüyorum. Gurur duydum.

Bu arada crystal common ile ilgili referans bizde çalışmadı. Çünkü e:\programfiles üzerinden bir dosya gerekli. Lütfen SACommonControls.dll dosyasını sitemizdeki dll ve Ocx bankasına yükleyiniz.

Sorunuzla ilgili ise şöyle bir hata yapmışsınız: Butona basıldığında direk olarak vb koduyla yazılı olan "metin1= 25 TL" ifadesi metin1 kutusuna atanıyor. Böyle yapmak yerine bir fiat kistesi tablosu oluşturun. Bu tablo içerisindeki alanları kullanıcı bir form yardımıyla kendi tanımlayabilsin ve karşılarındaki fiatlarını değiştirebilsin. Sonra da yaptığınız işlemi o tablodaki alanlardan alacak şekilde kodları değiştirmelisiniz. Siz öncelikle tablo ve ona bağlı formu yapın, fiatları metin kutularına atama konusunda yardım ederiz. Yapamam derseniz de yazın, yapmaya çalışırız.

Kolay gelsin.
İnadına, ille de Accesstr.net...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: fiyat listesindeki butonların fiyatını değiştirme - Yazar: mehmetdemiral - 10/05/2009, 13:18
Task