Skip to main content

AccessTr.neT

mi1 haftadır foruma gireyorum,sorun bende mi?

mi1 haftadır foruma gireyorum,sorun bende mi?

Bu siteyi sürekli takip ediyorum, bende yaklaşık 10 gündür erişemiyordum siteye, dün bir ara açıldı boş yere sevindirdi beni. çünkü açtığım 2. konuda tekrar kapandı. Hangi konu bilmiyorum ama sayın sledgeab nisan ayında host süresi dolunca tekrar açmayacağını dile getirmişti. Acaba açmayacakmı diye düşündüm. Umutsuzca geçtim pc başına bugün.
Bugün nihayet açabildim. Ama bir anda şoka girdim, çünkü sitenin renkleri kopmle değişmiş, logo değişmiş, renk uyumu ve canlılığı harika olmuş. Kim yaptıysa ellerine sağlık. Ayrıca siteyi kim taşıdıysa onunda eline sağlık. Çünkü site taşıma özellikle sunucu değişikliklerindeki sorunları iyi bilirim. Az önce 3-4 tane örnek dosya indirdim sorun yok. Bence veri kaybıda (umarım öyledir) olmamış.
Pek fazla aktif değilim ama gerçekten son bir hafta içerisinde siteyi özlediğimi hissettim. Dediğim gibi renkleri görünce, seruz'un bir konuya verdiği cevabı okuyunca, demiralın tavsiyeleri, tdsharun'un son örneği ve sledgeabın son yedekleme örneğini'de görünce kendi kendime işte bu dedim. Çünkü Access uğruna gittiğim 2 aylık pc kursu ve bu siteden öğrendiklerimi kıyaslayınca kursa boşa para verdiğimi hissettim. Özellikle admin, ne iş yaptığını bilmiyorum ama sanki tüm zamanı sitede geçiyor,
Benim yine çenem düştü. Aklıma gelen bir fikir vardı. Bu fikri öneriler bölümüne yazıp yeni konuları inceliyeyim.
Sayın donepezil, mi1 ne demek.
SÖZ VERİYORUM... USLU DURUCAM...
Son Düzenleme: 07/04/2009, 11:46, Düzenleyen: access_delisi.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: mi1 haftadır foruma gireyorum,sorun bende mi? - Yazar: access_delisi - 07/04/2009, 11:45