Skip to main content

AccessTr.neT

Formülle hesaplanan verileri tabloya aktarma

Formülle hesaplanan verileri tabloya aktarma

Çözüldü #24
Sayın tdsharun hocam, (hocam ifadesini sakın laubalilik olarak algılamayın,mesleğiniz ve yaşınız nedir bilmiyorum ama bana birşey öğreten herkes benim hocam yani öğretenimdir mantığıyla kullanıyorum. Rahatsızlık hissediyorsanız şimdiden özür dilerim) belki teşekkür edilmekten bunaltıcam sizi ama gerçekten artık çok mahcup bi duruma düşürdünüz beni son yaptığınız ve yazdıklarınızla.Buradaki herkese yaptığınızı biliyorum ama işinizi gücünüzü bırakıp bu projeyle yakından ilgilinen başta siz ve sayın sledgeab'e minnettarım gerçekten. Öğrenmenin yaşı yoktur. Yeterki merak edin ve zevkle yapın. Ben öğrendikçe zevk duyuyorum ve sizde öğretmekten zevk duyuyorsunuz. Öyle olmasa neden uğraşasınız. Keşke tüm eğitimcilerimiz,öğretmenlerimiz bu işi böyle zevkle yapsa ülkemizde. Zorunlu hizmet denilen ve zorunlu hizmete maruz bırakılan halk için onur kırıcı durum olmazdı ozaman.
Neyse...

Harun hocam elinize sağlık. Sekme eklemek süper bir fikirmiş. Çok büyük kolaylık oldu.Ben butonları IIF komutuyla veri yoksa gizlemeyi düşünüyordum. Böylesi çok daha kullanışlı oldu. Kayıt olayını halletmiştim zaten. Kodları ben butonlara döşerim. Form ayarlamalarınıda deiğiniz gibi yapıcam.Tüm sorgular ve raporlamalar bitince artık dış görünüşle ilgilenme zamanı gelecek. Arayüz yapmak için burada gördüğüm örneklere göz atmıştım. Güzel fikirler var.şimdi bunun üzerinde çalışmaya devam edicem. elinize sağlık. mümkün olduğunca forumda kalmaya çalışıyorum.Çünkü her yazıdan yeni fikirler alıyorum.

Sizede kolay gelsin...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Formülle hesaplanan verileri tabloya aktarma - Yazar: donepezil - 12/03/2009, 20:01
Task