Skip to main content

AccessTr.neT

Formülle hesaplanan verileri tabloya aktarma

Formülle hesaplanan verileri tabloya aktarma

Çözüldü #21
"Error loading dll" hatasının bilgisayarımdan kaynaklandığını ve camdan dışarı atılacak bir makinemin olduğunu belirterek Img-cray gösterdiğiniz hataların onarıldığını ve olayı kendimce çözdüğümü yazmak istedim. kodların doğru çalıştığına emin gibiyim aslında ama her 3 açılıştan 1 inde bu dll hatasını vermeye başladı makinem.

Neyse. Atık bir tane tablo fazlası olsada istediğimi elde edebildim. harun hocam belirttiğiniz boş geçilen veriler artık kayıt altında. ve tüm kayıtların tek tabloya gitmesi daha uygun oldu benim için. raporlamalarda işime yarayacak. inceleme fırsatınız olursa, komut butonlarından sbs3 kayıta kadar kodları denemek için yazdım.farklı verileri artık sbs1,2, ve 3 e aktarıyoruz.tüm veriler boş geçilmeden oluyor bu. sbs2 ve 3 formda anında görünmüyor ama yerine gitmesi önemli benim için.kayıtı ileri geri yapınca yeni kaydı görüyoruz.

merak ettiğim acaba kodlardanmı dll hatası veriyor. indirip formdaki ilk üç kayıt butonlarına basan arkadaşlar çalışıp çalışmadığını yazabilir mi acaba.

harun hocam eksikliği belirttiğiniz için teşekkürler. böyle daha da iyi oldu.

Eklemeyi unutmuşum...
.rar ogrenci bilgi sistemi_donepezil.rar (Dosya Boyutu: 116,71 KB | İndirme Sayısı: 18)
Son Düzenleme: 12/03/2009, 03:02, Düzenleyen: donepezil.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Formülle hesaplanan verileri tabloya aktarma - Yazar: donepezil - 12/03/2009, 02:25
Task