Skip to main content

AccessTr.neT

(GENEL ANKET) Dosya indirebilmek için mesaj şartı hakkındaki fikirleriniz?

alpeki99
alpeki99
28
27941

Anket Dosya indirmek için en az 1 mesajınız olmalı.

Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Kesinlikle katılıyorum mesajı olmayan indiremesin. 14 (33.33%)
33.33%
Kesinlikle katılmıyorum, mesajım olmadan da indirmek istiyorum. 8 (19.05%)
19.05%
Bir kere mesaj yazdıktan sonra bir daha yazmayacağım ki. 1 (2.38%)
2.38%
Belli sürelerde kontrol yapılsın. Eğer üye ziyaret etmiyorsa,mesajı yoksa silinsin. 6 (14.29%)
14.29%
1 mesaj yerine her dosyayı indirmek için Teşekkür butonu olsun. 9 (21.43%)
21.43%
Diğer... ( Lütfen konuya yazın ) 4 (9.52%)
9.52%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. Toplam: 42 (100%)

(GENEL ANKET) Dosya indirebilmek için mesaj şartı hakkındaki fikirleriniz?

son derece yanlış düşündüğünün kanaatindeyim, bende birçok eklentiyi indiriyorum, inceliyorum, bende mesaj yazmayı ihmal ediyorum. Bu site sayesinde 1.000 lira verip öğrenemeyeceğim şeyleri öğrendim, kitap cd hepsi çöpte.
Örnek ekleyene, sana yol gösterene teşekkür mesajı yazman gerekli. Hem sitenin konu sayısı artacak, siteye destek olacaksın, hemde konu tekrar ön sayfalara gelecek. Gerçi accesstrnet 3 ayda yaklaşık 4.600 üye ve 12.000 mesaj ile tarihe geçmek üzere ama bence çorbada seninde tuzun olmalı, bence bir teşekkür mesajı çok görülmemeli, zaten reklam tıkla denmeside yasak, bari mesaj yazarak faydamız dokunsun. Admin ben olsaydım bazı başlıklara mesaj sınırı koyardım. Sitedeki yöneticiler hemen yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bazı dengesizler çıkıyor arada, değişik şeyler yazıp yöneticileri kızdırıyorlar, birisi alooooooooo diyor diğeri ben çok biliyorum edalarında sanki yöneticilerin bilgisini test ediyor, kod penceresinde kod yazar gibi türkçe karakter kullanmayıp allahin ayisi cok biliyor yazıyor.
Gerçi sayın admin beni son banladığında siteyi kapatacağını söylemişti ama inşallah kapatmaz. Yazdıklarım yalakalık gibi göründü ama yalakalık yapsam bile bana hiçbir faydası yok.
Birde şu var, diğer siteleri dolaşıyorum, bence buradaki örneklerin içerisindeki kodlar başka yerde kullanılamaz gibisinden lisanslanmalı. Adam buraya soru soruyor cevabıyla program yapıp satıyor. Nasıl bukadar şey yazdım bilmiyorum, hepinizi saygıyla selamlıyorum.
SÖZ VERİYORUM... USLU DURUCAM...
Son Düzenleme: 22/03/2009, 08:58, Düzenleyen: access_delisi.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: (GENEL ANKET) Dosya indirebilmek için mesaj şartı hakkındaki fikirleriniz? - Yazar: access_delisi - 22/03/2009, 08:49
Task