Skip to main content

AccessTr.neT

Bilgisayar Şirketi Teknik Servis Takip programı

Bilgisayar Şirketi Teknik Servis Takip programı

Ne yazık ki önyargılı bir şekilde cevap yazmışsınız. Her ne kadar polemiğe girmeye gerek olmasa da sorular sorduğunuz için cevapsız bırakmayalım sizi.

Alıntı:sizin çocuğunuz gelse ve yardım istese; tabiri caizse şevkle koşarsınız yardımına. ya babası abisi veya bilgisayardan anlayan bi yakını olmayanlar ne yapacak? gidip 100TL'ye basit bir program mı alsınlar yoksa foruma gelip yardım mı istesinler.

Çağımızda bilgiye ulaşmak artık daha kolay. Foruma gelip yardım isteyebilirler ve nitekim onbinlerce üyemiz bu şekilde yapıyor zaten. Bizim savunduğumuz şey zaten bu yani gelip yardım istesin ancak konu sahibinin yardım istemediğini programı hazır talep ettiğini görebilirsiniz. Öğrenmek isteyen herkese yardımcı oluyoruz hatta programlarının %50 sinde buradaki üyelerin çabası olan yüzlerce program vardır.

Alıntı:hindistan bilgi otomasyonunda neden çok ilerledi biliyormusunuz? herkes birbirine mümkün olduğunca yardım ettiği için..

Hindistan'ın ilerlemesi birbirine yardımcı olduğu için değil inanılmaz devlet teşvikleri sayesinde ve düşük fiyat ile hizmet vermeleri sayesinde ilerledi. Peki ülkemizde bilişim alanında yardımlaşma nasıl derseniz çok iyi olmayabilir ancak sitemizden de şahit olduğunuz gibi kendi alanımızda bir açık daha kapatmak için çabalıyoruz.

Alıntı:hem ne farkeder ki, 1-2 form hazırlayıp açık kaynakla tamamlamadan bırakmak zor mudur? hem böylelikle yardım etmiş olursunuz hem de karşınızdakilerin kendilerini geliştirmesine yardım edersiniz.

İşin komik tarafı bu konu ne zaman açılmış? Kasım 2013 peki eleştirdiğiniz Mehmet Abi'mizin bu konudan 5 ay önce Bilgisayar Teknik Servisleri için Program konusunda ücretsiz/açık kaynak olarak paylaşıldığını biliyor muydunuz? Üstelik aylar boyunca 20 sayfa 116 mesaj yazan kullanıcıların isteklerine göre programda güncelleştirme dahi yapmış.

Alıntı:daha yazılacak çok şey var ama bence yazmaya ve uzatmaya gerek yok..

bu notları okursunuz, okumazsınız; siz bilirsiniz..  ama bu forumların dışında "access" bilmek isteyen binlerce kişi var..

Ne güzel işte dışarıda niye duruyorlar buyursunlar gelsinler yardım istesinler yardımcı olalım.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Bilgisayar Şirketi Teknik Servis Takip programı - Yazar: alpeki99 - 01/11/2014, 13:36
Task