Skip to main content

AccessTr.neT

Bilgisayar Şirketi Teknik Servis Takip programı

Bilgisayar Şirketi Teknik Servis Takip programı

(30/11/2013, 22:29)mehmetdemiral yazdı: Vay be. Bunu görmemişim. Adam sabah 9 civarında çok basit(!) bir program sipariş etmiş, akşam üzerine kadar beklemiş birisi hemen yazsın da göndersin diye. Bakmış gelen giden yok, bir de Olcay'dan haklı olarak hafif fırça yemişImg-grin)  Aynı gün akşam 17.30'da bir program aldığını, herşeyin içinde olduğunu yazmış. İyi ki görmemişim o tarihte bu konuyu. Akşama kadar yazardım valla bir programImg-grin))

keşke yazsaymışsınız.. sizi bilmem ama başka forumlarda hala yardıma ihtiyaç duyan arkadaşlar var. özellikle öğrenciler. şimdiki bilgisayar dersi öğretmenleri (her ne hikmetse) çok detaylı sonuçlar istiyorlar. karakter logonuzda bir fotoğraf var; görünüşe göre 50'li yaşlardasınız. sizin çocuğunuz gelse ve yardım istese; tabiri caizse şevkle koşarsınız yardımına. ya babası abisi veya bilgisayardan anlayan bi yakını olmayanlar ne yapacak? gidip 100TL'ye basit bir program mı alsınlar yoksa foruma gelip yardım mı istesinler. süslü cümlelerle veya insanların yazdıklarını detaylı takiple olmuyor bu işler.. hindistan bilgi otomasyonunda neden çok ilerledi biliyormusunuz? herkes birbirine mümkün olduğunca yardım ettiği için.. ama gelgelelim, günümüz teknoloji çağında zaten hazırlopçu olmuşuz. hem ne farkeder ki, 1-2 form hazırlayıp açık kaynakla tamamlamadan bırakmak zor mudur? hem böylelikle yardım etmiş olursunuz hem de karşınızdakilerin kendilerini geliştirmesine yardım edersiniz. daha yazılacak çok şey var ama bence yazmaya ve uzatmaya gerek yok..

bu notları okursunuz, okumazsınız; siz bilirsiniz.. ama bu forumların dışında "access" bilmek isteyen binlerce kişi var..

saygılarımla...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Bilgisayar Şirketi Teknik Servis Takip programı - Yazar: suleymesut - 01/11/2014, 03:40
Task