Skip to main content

AccessTr.neT

Formdan kriter seçerek farklı raporları açmak

Formdan kriter seçerek farklı raporları açmak

Çözüldü #6
Sn. sledgeab
İlginiz için çok teşekkür ediyorum. Düşündüğüm gibi oldu tek kelimeyle süper. Bu örneği hemen çalıştığım projeme ekliyorum. Bu arada cevabınızda 3. madde olarak verdiğiniz kodların en alta eklenmesini belirtmişsiniz en alta ekledim. Fakat kafama takıldı diye soruyorum. Kodların Vba penceresinde altta, ortada veya üstte olması fark ediyormu?

Bir konu içinde iki soru olmasının sebebi ilk mesajımda belirttiğim gibi linkini verdiğim konunun Sn. Yandemir kadar benim de ilgimi çekmesi, konuyu açanın örnek eklememesi üzerine birinci adımı onlar atmış ikinciyi de ben atayım diye yani bir anlamda beyin jimlastiği deniyor galiba. Konuyu açarken acaba böyle birşey yapılabilirmi gibi anlık aklıma gelenlerdi. Tabi bunlardan önce hangisinin yapılması gerektiği veya ikisinin bir arada uygulanabilirliğini de aklıma gelmedi değil.
Bu kadar oldu ya ilk işim yeni konu açmak ve sonucunu merakla beklemek olacak.

Ayrıca:
Tüm forum üyelerinin ve İslam aleminin Kadir gecesini, gününü (bu gün ikindiye kadardır) ve bayramını tebrik ediyorum.
Toprağa her türlü kötü şey atılmasına rağmen
Topraktan hep güzel şeyler biter . (Akşemseddin)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Formdan kriter seçerek farklı raporları açmak - Yazar: iscinar - 27/08/2011, 09:08
Task