Skip to main content

AccessTr.neT

Listeden seçime göre ve veri girişini zorunlu kılma

Listeden seçime göre ve veri girişini zorunlu kılma

Çözüldü #4
Sayın Kural,
ekimin firma durum kısmına açılır liste içinde seçenekleri eklemişim. Geri kalan kısım bu seçeneklerden biri seçildiğinde belirttiğim gibi bir metin kutusunun - ya da nasıl olacaksa bir alanın- açılıp tarih vs bilgi girişi yapmak. Metin gizlemeyi ve açmayı bilsem emim olun eklerdim. Ancak zaten sorduğum şey tamamiyle bu. Cevabınız için teşekkür ederim.
Sayın alpeki99 iki keredir Site Kurallarını okumamı tavsiye ediyorsunuz. Ben de size okumanızı tavsiye ediyorum. Benim Site Kurallarına aykırı yaptığım herhangi birşey yok. Bir keresinde yazdığınız cevaba siteye giriş yaptığım halde cevap yazmamışım. Ki evden girdiğim için çözümünüzü deneyememiştim. Site Kurallarında cevaplar için bir süre tanımlanmamış. Öğretici konumda olan insanların her zaman mütevazi olması gerektiğine inanmışımdır. Aslında bu kadar uzatmaya bile gerek yok. Sizden ricam üye olarak adımı gördüğünüzde benim sorularıma zahmet edip cevap yazmamanızdır. Böylece ne siz enayi gibi hissedersiniz - bu sizin tabiriniz benim amacım değil, ne de ben bu tarz anlamsız suçlamalarla karşı karşıya kalırım. Not olarak eklemeliyim, örneğimdeki kodlara biraz olsun bakmış olsanız aslında uğraşıp uğraşmadığımı da anlardınız. Ki daha önce bana cevap yazan üyelere de hep nasıl diye sormuşumdur. Sitedeki örneklerde ya da internette de benim istediğim gibi bir çalışma bulamadım. Dediğim gibi derdiniz nedir benimle bilmiyorum ama tavrınız ve suçlamalarınız hiç hoş değil. Bir sitede en eski üyelerden biri olmak kimseye kimseyi aşağılama hakkı vermez.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Listeden seçime göre ve veri girişini zorunlu kılma - Yazar: sally - 05/06/2011, 22:20