Skip to main content

AccessTr.neT

Access Bir Otomasyon Lazım Yardım Edebilecek Var mı ?

Access Bir Otomasyon Lazım Yardım Edebilecek Var mı ?

(10/04/2011, 17:09)alpeki99 yazdı: Sevgili ozkan_oflaz yazmış olduğun özel mesaj sonrası sana yazmış olduğum cevabı aynen buraya yazıyorum. Böylelikle aynı konu kafasına takılan arkadaşlara da genel bir cevap olmuş olur.

Sevgili ozkan_oflaz,

Bu mantık ve bu zihniyetle çok şükür bu site sıfırdan 30 binlere kadar geldi. Hergün 2 bin ziyaretçisi oluyor ve binlerce soru cevap mevcut.

Kesinlikle sana katılıyorum eğer bir forum varsa yardım ve paylaşma olmalıdır ve biz de bunu yapıyoruz. Sıfırdan program yazıp vermiyoruz ancak kendisi gayret edene ettiğimiz yardım sayesinde zaten sıfırdan programı biz yapmış gibi oluyor. Yeterki kullanıcı gayret etsin bir şeyler üretsin.

Çok uzun bir şey istememiş olabilirsin 10 dk. dan az bile sürebilir bazen bazı istekler ancak yeri geliyor bir soru için 3 gün uğraştığımız bile oluyor. Dediğim gibi mesele zaman değil senin gayret göstermen ve bizim sana yardımcı olmamız.

Çoğu kişi sitemde bulunuyor bize bu tavrımızdan dolayı ancak biz burada hazır ekmek vermek yerine fırında birlikte çalışmayı ve sizi usta yapmayı teklif ediyoruz.

Alpeki99 Hocam;

Kesinlikle haklısınız "hazır ekmek vermek yerine fırında birlikte çalışmayı ve sizi usta yapmayı teklif ediyoruz."
Forumda yeni bir üye olaraktan buradaki kaynaklardan faydalanmak. Sizlerind desteğinizin olması gerçekten de mükemmel birşey. Teşekkürler.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Access Bir Otomasyon Lazım Yardım Edebilecek Var mı ? - Yazar: ozcow - 20/04/2012, 02:10
Task