Skip to main content

AccessTr.neT

bilgi istiyorum sadece

bilgi istiyorum sadece

Çözüldü #1
arkadaşlar sitenizi yakından takip ediyorum, sitenizdeki bilgiler ve örnekler ışığında kendimi geliştirmeye çalışıyorum, ancak bir türlü anlamadığım ve yapamadığım bir konu var.yardımlarınızı rica ediyorum.

mesela benim yapmak istediğim program şu,,,benzerleri yapılmış ama sağlıklı değil...ayrıca emniyet teşkilatın da rütbeli personel olduğumu belirtmek isterim.kullandığımız orjinal programlar var çok gelişmiş düzeyde ama ben uğraşmak ve Access i öğrenmek için çabalıyorum..

bir suç meydana gelsin...
suçun numarası
suçun nevi
suçun yeri
suçun tarih ve saati bilgileri yer alsın bu tablo suç girişi olsun

bu meydana gelen suçta birden fazla kişi(mağdur-müşteki-şüpheli-tanık)gibi sıfatları olan şahıslar olsun ...bu olaya bu şahıslar eklensin.....

asıl sorun ise eklenen her bir şahıs olay v.s girişlerde görüntülenen bilgilerin raporlama da dizayn edilecek ve yerleştirilecek kısma ilgili bilgiler gelsin istiyorum...bir türlü son paragrafımda belirttiğim kısmı yapamadım..raporlama da girilen kayıtların tamamı gözüküyor...ben istiyorum ki sadece görüntüledeğim yada yeni giriş yaptığım veriye ait rapordaki ilgili yerlerde gösüksün..

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
yanlış anlaşılmasın ..program yapılsın istemiyorum...yolunu gösterin ...şurda o bilggi mevcut denilsin....şöyle yap denilsin...saygılar....

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
bilgi istiyorum sadece - Yazar: adana_76 - 28/10/2010, 17:03
Cvp: bilgi istiyorum sadece - Yazar: ozanakkaya - 28/10/2010, 17:33
Cvp: bilgi istiyorum sadece - Yazar: adana_76 - 28/10/2010, 17:58
Cvp: bilgi istiyorum sadece - Yazar: mustafa_atr - 28/10/2010, 20:14
Cvp: bilgi istiyorum sadece - Yazar: adana_76 - 29/10/2010, 13:06
Cvp: bilgi istiyorum sadece - Yazar: adana_76 - 29/10/2010, 13:12
Cvp: bilgi istiyorum sadece - Yazar: emturker - 29/10/2010, 13:40
Cvp: bilgi istiyorum sadece - Yazar: adana_76 - 01/11/2010, 12:35