Skip to main content

AccessTr.neT

Kişi Şifre Girerek Sadece Kendine ait Sayfaya Görsün

Kişi Şifre Girerek Sadece Kendine ait Sayfaya Görsün

Çözüldü #1
https://accesstr.net/konu-acemiler-icin-...%C5%9Fifre

konu gereği soru sormak istedim...

kısacası sitelerde bir kişi şifre ile bilgilerine giriyor ve buraya şifresi olmayan başkası giremiyor...

Bende şöyle bir şey nasıl yapılabilir desem...

bir kişinin id nosu ile sadece kendi bilgilerine görecek veri tabanında başka alanlara görmeyecek...

gerçi mesaideyim ...bir kaç günden beri bu konuda araştırmalarım devam ediyor...şu anda evde internet yok belediyedeyim...
sakın dosya ekli değil diye soruma çöpe taşımayın...ben İlçe Başkan adayları açıklanıyormuş geliyorum... BU soruyu neden yazdım ne yapmak istiyorum... Vatandaş pc den biraz anlıyor diyelim belediyeye geldi dilekçesi nerdeymiş soracak memurun vaktine almak istemiyor ya o kenarda vatandaş için bir pc koymuşlar şifreli giriyor şifreye tak cevabı çıkıyor 5. kata geliyor benim yanıma...olmaz mı yani...desem...
Başta..ne demiştik..! ADRES VERİ TABANI SİSTEMİ GELECEĞİMİZ_ GEÇMİŞİMİZ İÇİN PLANLANMALI .ADRES_TC KİMLİK NO. KARDEŞTİR DEDİK; 1999 YILINDA; yola çıktık ya tutarsa misali... H&G_software_M_İ_P programı koyduk o günlerde adına; ilçemdeki tüm bilgileri 255 sutunlu,bir tabloda toplamaya başladık DEDİĞİMDE ;KİMSE İNANMAMIŞTI...bu dev tabloyu sorgu ile bölüp bölüp kullanacağım demiştik ya;O GÜNLERDE;  bazıları bu tablodan birşey olmaz demişti YA hani...Biz yılmadık...çalıştık araştırdık_sorduk_söz dinledik..kör,topal yol aldık; şimdi son rötuj zamanı...(UAVT VE MAKS YOK İKEN GÖRÜLEN RÜYA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR)
Son Düzenleme: 21/01/2014, 15:56, Düzenleyen: hgsoftware.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Kişi Şifre Girerek Sadece Kendine ait Sayfaya Görsün - Yazar: hgsoftware - 21/01/2014, 15:21
Task