Skip to main content

AccessTr.neT

Musteri veritabanı hazırlamak ıstıyorum.ama bıraz farklı olmasını ıstıyorum

ImDragonFiqth
ImDragonFiqth
0
3978

Musteri veritabanı hazırlamak ıstıyorum.ama bıraz farklı olmasını ıstıyorum

Thumbs Down #1
[size=medium]

merhabalar.Herkeze basarılar dilerim.Windows Access programı ile musteri database olusturmak istiyorum.YANLIZ ben programcı degılim.YOU TUBE uzerınden bır cok Vıdeo ızledım ama sanıyorumkı ıstegım programı yapmayı basaramıyacagım.Foruma yazmak ıstedım belkı bır arkadasımızın dıkkatını cekebılırsem yardımcı olur dıye dusunuyorum.yardım edecek arkadasada , zamanini ayirip okuyan arkadaslarinda hepsinden ALLAH razi olsun.simdiden tsk ederim .

simdi biraz kafamdakilerden bagsetmek istiyorum . olusturacagim veri tabaninin 3 asamadan olusmasini istiyorum . 1.asama musterinin temel bilgileri 2.asama musterinin sosyal ag uzerinden faaliyet alanlari .3.asama musteri servis takip ve control bolumu olarak ayirmak istiyorum .

1. asama = * musterinin en az 6 fotograftan olmak uzere gozuken fotograf bolumu.
* KART NO
*MUSTERI NO
*ISIM SOY ISIM
*BABA ADI
*WEB ADRESS
*MEDENI HALI
*DOGUM GUNU
*EVLILIK YILDONUMU
*ESININ ADI DOGUM TARIGI
*COCUKLARININ ISMI VE DOGUM TARIHLERI
*CEP NO
*CEP NO 1
*CEP NO 2
*EV TEL NO
*IS TEL NO
NOT = gormus oldugunuz gibi detayli bir veri tabani olucak .ornegin her musterinin bir manyetik karti olucak ve musteri kart no suna gore sahsa ozel kart baskisi yaptiracagim. ozel gunleri dogm gunleri vb. gunlere alarm veya hatirlatma programi ekleyerek bir gun oncesinden bildirme ve dogun gunundede hatirlatma yapmasini istiyorum. bu 1.asama direk olarak ekrana dusmesini istiyorum .dusen ekranin en alt kisina 2.asama ve 3.asama butonlarini ekleyerek 2.asamaya veya 3.asamaya tiklayarak geis yapmak istiyorum.

2.asama= musterinin sosyal ag uzerinden faaliyet alanlarini kaydetmek istedigimde ulasabilmek yenilikleri bildirmek vb .seylerde kullanmak istiyorum.

twitter
facebook
whatsapp
instagram
mail.ru
mymir
tango
viper
a mail
a mail 1
a mail 2
var olanlarin yanlarina isaret koyup olaanlari doldurulmasini istiyecegim..
salonda yapilan degisiklikleri yenilikleri kampanyalari vb gibi bildirmek istiyorum

3.asama =musteri servis takip ve kontrol bolumu ..
BU BOLUMDE SERVIS ALDIGI USTALAR
usta 1
usta 2
usta 3
usta 4
usta 5 gibi burada musterinin hangi ustalari tercih ettigini gormek amacim

servis gordugu tarihler bolumu bu bolumde ise musterinin hangi siklikta salonumuza geldigini gormek ve onceden salonun musteriye ulasarak randevu talabinde bulunmasini saglamak

MUSTERININ aldigi servisler bu bolumde ise hangi musterinin salonumuzda hangi servisleri kullandigi yani manikur pedikur ve sac kesimini yaptiriyorsa sac boya ve fone gelmedigini tesbit etmek gibi seylerde kullanmak istiyorum

birde not bolumunun olmasini istiyorum .bu bolume tamamen istedigimiz notlarin alinacagi hatirlama tarzinda bir bolm olmasini istiyorum....

insallah detayli bir sekilde anlatabilmisimdir ....saniyorum windows Access programi ile bu isteklerimi yerine getirebilicem .simdiden yorumlarinizi ve dusunceleriniz icin tsk ederim . pc basinca yorumlarinizi bekliyorum

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Musteri veritabanı hazırlamak ıstıyorum.ama bıraz farklı olmasını ıstıyorum - Yazar: ImDragonFiqth - 04/01/2014, 10:56
Task